کدخبر:
111797
تاریخ انتشار:
۱ خرداد ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خزر: نخستین نشست هیئت مدیره خانه مطبوعات استان گیلان با حضور اعضای هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات برگزار شد.

به گزارش خزر، نخستین نشست هیئت مدیره خانه مطبوعات استان گیلان با حضور اعضای هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات برگزار شد.

این جلسه با دستور کار تعیین رئیس، نایب رئیس، مدیرعامل، خزانه‌دار و منشی خانه مطبوعات گیلان تشکیل شد که در این نشست با رای اکثریت اعضای هیئت مدیره، حسین داداشی به عنوان رئیس هیئت مدیره، علی کریمی پاشاکی به عنوان نایب رئیس، کریم خورسندی به عنوان مدیرعامل، مریم رفیعیان به عنوان خزانه‌دار و فاطمه عاطفی‌فرد به عنوان منشی خانه مطبوعات گیلان انتخاب شدند.

کریم خورسندی بیش از 24 سال سابقه فعالیت رسانه‌ای در مطبوعات محلی و سرپرستی روزنامه‌های کثیرالانتشار کشوری دارد. وی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت ورزشی از دانشگاه آزاد واحد کرج بوده و در حال حاضر نیز به عنوان سردبیر روزنامه گلچین امروز و مدیرمسئول روزنامه سوال و جواب در حال فعالیت است.

عضویت در هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان طی دو دوره گذشته نیز در کارنامه رسانه ای خورسندی می درخشد.

پیش از این حسین داداشی مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان در دور قبل بوده است که در این دوره ریاست هیات مدیره را برعهده گرفت.

یادآور می‌شود، جامعه رسانه‌ای گیلان در تاریخ 26 اردیبهشت‌ماه 95 شاهد برگزاری انتخابات مجمع عمومی عادی موسسه خانه مطبوعات بود؛ انتخاباتی که به لحاظ صنفی از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است، خانه مطبوعات نقش موثری در حل مشکلات رسانه‌ها دارد.

نتیجه این انتخابات معرفی آقایان کریم خورسندی(روزنامه سوال جواب) و مجید محمدپور(هفته‌نامه واکنش) و خانم فاطمه عاطفی‌فرد(ماهنامه پادنگ) در بخش مدیران مسئول، آقای علی کریمی پاشاکی، خانم مریم رفیعیان و آقای حسین داداشی در بخش خبرنگاران، خانم معصومه نیک‌کار(سرپرست خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا در گیلان) در بخش سرپرستان و آقایان حسن سامری و مصطفی خدایاری در بخش بازرسان خانه مطبوعات بود./ایسنا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای علمی فرهنگی
تازه های علمی فرهنگی
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.