کدخبر:
134286
تاریخ انتشار:
۲۳ آذر ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

سخنگوی شورای شهر لاهیجان:

خزر: عضو شورای شهر لاهیجان با بیان اینکه استفاده تبلیغاتی از حادثه ریزش دیوار ورزشگاه تختی لاهیجان، اقدامی ناجوانمردانه بود گفت: هرچند این موضوع از طریق حقوقی در جریان رسیدگی می باشد ولی استفاده تبلیغاتی از این موضوع توسط برخی افراد اقدامی بسیار ناجوانمردانه بود.

به گزارش خزر و به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر لاهیجان، ابراهیم مهربان در جلسه شورای شهر با ابراز تأسف از حادثه دلخراش ریزش دیوار ورزشگاه تختی و عرض تسلیت به خانواده آن مرحوم، افزود: جنبه تلخ این حادثه فوت این عزیز بوده ولی جنبه زشت این حادثه استفاده سیاسی و تبلیغاتی برخی افراد و بصورت آگاهانه بویژه در فضاهای مجازی بود . هرچند این موضوع از طریق حقوقی در جریان رسیدگی می باشد ولی استفاده تبلیغاتی از این موضوع توسط برخی افراد اقدامی بسیار ناجوانمردانه بود.

ابراهیم مهربان با قدردانی از طرح های عمرانی شهرداری که در نقاط مختلف سطح شهر در حال اجراست، اظهار داشت: بسیاری از شهروندان در جریان این امور نمی باشند و ما وظیفه داریم شهروندان را از تلاشها و اقداماتی که شهرداری و نمایندگان مردم در شورا انجام داده اند، مطلع نمائیم.

سخنگوی شورای شهر لاهیجان با اشاره به فراهم نمودن میادین عرضه میوه و تره بار و گوشت و مرغ توسط شهرداری های سراسر کشور، خواستار بررسی کارشناسی در این زمینه و ایجاد مکانی مناسب در سطح شهر بمنظور رفاه حال شهروندان به گونه ای که کاسبان شهر هم از این موضوع متضرر نشوند، شد.

وی در ادامه خواستار پیگیری و تسریع پروژه اصلاح میدان بصیرت و پروژه حقوقی جزیره شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.