کدخبر:
99775
تاریخ انتشار:
۲۰ بهمن ۹۴
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خزر: در نهمین روز از دهه فجر انقلاب و با حضور مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، زمین چمن مصنوعی ورزشگاه تختی انزلی به مساحت دو هزار و 500 متر افتتاح شد.

به گزارش خزر، مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در این مراسم گفت: در ایام دهه فجر هشت پروژه در 16شهرستان گیلان افتتاح می شود که سهم انزلی از این تعداد، 2پروژه بزرگ است.
مسعود رهنما با تاکید براینکه حق انزلی بیشتر از این موارد است، اظهار کرد: پروژه چمن مصنوعی ورزشگاه تختی انزلی از محل اعتبارات تبصره 22 ماده 180 احداث شده است.
وی خاطرنشان کرد : اعتبار هزینه شده برای این زمین چمن مصنوعی 37میلیارد ریال بوده که شرکت های پیمانکاری، مسئولیت انجام این پروژه را برعهده داشتند.
رهنما تاکید کرد: مجموعه ورزش کشور و گیلان به قهرمانان انزلی می بالد و موظف به ایجاد فضای مناسب و تهیه امکانات لازم در پیشبرد اهداف ورزش شهرستان و استان است .
وی اظهار امیدواری کرد: با کمک مسئولان شهری و استانی حداقل به اندازه 20درصد از عناوینی که قهرمانان بندرانزلی کسب کرده اند، به ورزش این شهرستان خدمت کرده و دین خود را ادا کنیم.
همچنین در ادامه این مراسم، سایت تمرین ورزش تیروکمان که به همت اعضای هیات تیر و کمان شهرستان بازسازی شده بود ، افتتاح شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان انزلی در خصوص این پروژه اظهار کرد: زمین تمرین ورزش تیر و کمان در بخش اول و درمرحله تسطیح و حصارکشی به بهره برداری رسیده که تا کنون 65میلیون ریال اعتبار صرف آن شده است.
حمیدرضا قهرمانی افزود: برای آماده سازی این زمین 20میلیون ریال شهرداری و 25میلیون ریال از محل اعتبارات خیرین ورزش یار هزینه شده است.
وی تصریح کرد: به جهت تکمیل پروژه در فاز دوم مبلغ 100میلیون ریال اعتبار مورد نیاز است که امیدواریم با همت مسئولان شهری این امر محقق شود.
شهرستان انزلی در 40 کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان واقع شده و از مراکز مهم ورزشی کشور محسوب می شود./ایرنا

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اخبار شهرستان
تازه های اخبار شهرستان
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.