کدخبر:
99774
تاریخ انتشار:
۲۰ بهمن ۹۴
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

رئیس اداره راه و شهرسازی صومعه‌سرا خبر داد

خزر: رئیس اداره راه و شهرسازی صومعه‌سرا از افتتاح 35 واحد مسکن مهر خودمالک این شهرستان در دهه فجر جاری خبر داد.

به گزارش خزر، عین‌الله خان‌علیزاده در مراسم افتتاح طرح‌های راه و شهرسازی این شهرستان با تبریک دهه مبارک فجر، اظهار کرد: طرح‌های متعددی در زمینه راه‌سازی و مسکن در دهه فجر جاری در صومعه‌سرا به بهره‌برداری رسیده است.

وی افتتاح 11 طرح راه‌سازی و آسفالت راه روستایی و روکش راه اصلی و فرعی به طول 48 کیلومتر را از جمله فعالیت این اداره در دهه مبارک فجر جاری در صومعه‌سرا عنوان کرد.

رئیس اداره راه و شهرسازی صومعه‌سرا تصریح کرد: در بخش مسکن و ساختمان فرمانداری صومعه‌سرا به مقدار یک‌هزار و 900 متر مربع و 35 واحد مسکن مهر خود مالک به بهره‌برداری رسیده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی ماسال نیز در مراسم افتتاح طرح‌های این اداره، گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر طرح‌های راه و شهرسازی ماسال به بهره‌برداری رسیده است.

سید نورالدین فاطمی، طرح‌های روکش آسفالت شالکه به بی‌تم به طول 5.2 کیلومتر را در دهه مبارک فجر جاری عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: در دهه مبارک فجر جاری، 6 کیلومتر راه روستایی ماسال با اعتباری بالغ بر یک‌میلیارد تومان افتتاح شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی رضوانشهر نیز در مراسم افتتاح طرح‌های این اداره تصریح کرد: در دهه مبارک فجر جاری، پروژه‌های پل بیگزادمحله، روشنایی جاده‌ای محور اصلی پونل به تالش و ساختمان راهدارخانه و انبار نمک به بهره‌برداری رسیده است.

مهران ایمانی، افتتاح پروژه‌های مذکور را با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد و 190میلیون ریال در حوزه اداره شهرستان رضوانشهر ذکر کرد.

وی به افتتاح پروژه پل بزرگ بیگزادمحله به طول 52 متر با دو دهانه 26 متری و هزینه‌ای بالغ بر 12 میلیارد ریال روی رودخانه شفارود اشاره کرد و یادآور شد: این پل از نوع بتنی بوده و با افتتاح آن آرزوی چندین ساله اهالی روستاهای کلیمان، سندیان، اردجان و روستاهای تابعه برآورده شده است.

به گفته رئیس اداره راه و شهرسازی رضوانشهر پل مذکور راه ارتباطی رضوانشهر به پره‌سر را حدود هفت کیلومتر نزدیک‌تر می‌کند./فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اخبار شهرستان
تازه های اخبار شهرستان
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.