کدخبر:
112364
تاریخ انتشار:
۱۱ تیر ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان رودسر:

اختصاصی/خزر: امروز اگر نگاه بکنیم به موقعیت جمهوری اسلامی و موقعیت دشمنان اسلام علی الخصوص شیطان بزرگ آمریکا، واقعا میبینیم که ایران اسلامی از نگاه مردم جهان یک جایگاه رفیع و بلند مرتبه پیدا کرده است.

به گزارش خزر، سرهنگ حسین مصطفی پور به مناسبت روز جهانی قدس، در مسجد جامع رحیم آباد شهرستان رودسر و در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: راهپیمایی روز قدس یک راهپیمایی عادی نیست، یک فرهنگ است، حرکت عمیق و پرمعنایی است که امام عزیز ایجاد فرمودند و هدف آن زنده نگهداشتن روح استکبار ستیزی و ظلم ناپذیری ملت مسلمان جهان است.

وی افزود: این روز باعث همبستگی و اتحاد مسلمانان شده و به قول امام راحل، روز قدس روز تمایز و تقابل حق و باطل است.

مصطفی پور تصریح کرد: امروز، یک راهپیمایی عادی نیست، روز افتراق و جدایی مظلوم از ظالم است، امروز اگر نگاه بکنیم به موقعیت جمهوری اسلامی و موقعیت دشمنان اسلام علی الخصوص شیطان بزرگ امریکا، واقعا میبینیم که ایران اسلامی از نگاه مردم جهان یک جایگاه رفیع و بلند مرتبه پیدا کرده است.

وی اشاره کرد: ایران اسلامی امروز از فراز آرزوهای دشمنان خودش عبور کرده، آرزوهای دشمنان نابودی و شکست انقلاب بود، آرزوی دشمنان حبس شدن انقلاب در موقعیت داخلی بود تا اینکه این روال اسلامی اینگونه الگو نشود و سرایت پیدانکند به کشورهای دیگر، ولی می بینیم که نظام جمهوری اسلامی عمق استراتژیک پیدا کرده است.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر اضافه کرد: امروز این روحیه انقلابی موجب عدم ترس از استکبار جهانی شده است ومیبینیم که همه ی تهدیدها و برنامه ریزی های آمریکای جنایتکار به شکست می انجامد.

مصطفی پور بیان کرد: دشمن هر توطئه ای میکند، اما هر گروه و جمعیت منحرف که برای اسیب به جمهوری اسلامی ایجاد میکند، بعد از چندی خودش مجبور به متلاشی کردن آن میشود، ما باید هشیار باشیم که در دام توطئه های دشمن نیفتیم.

وی در پایان گفت: آنهایی به انقلاب نزدیکند که نزدیکتر به آرمان امام باشند، باید انقلابی بود، باید راه امام را شناخت، انقلاب پویاست، انقلاب روزآمد است، و انقلابی های جدید باید این انقلاب را هدایت کنند.

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اخبار شهرستان
تازه های اخبار شهرستان
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.