کدخبر:
134579
تاریخ انتشار:
۱۴ دی ۹۵
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خزر: آقای کیوان محمدی به چه کسی گفته اند کذب محض است؟! آیا به شما گفته اند؟ باید به بنده جواب دهند نه شما، ایشان چه کاره هستند که به شما بگویند؟ آقای محمدی اگر جوابی دارند به بنده بگویند.

به گزارش خزر، انتشار سرمقاله ی روزنامه سوال جواب در خصوص کاهش 12 درصدی سهم گیلان از بودجه سال آینده و به تبع آن مصاحبه کیوان محمدی، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان در رد و کذب محض خواندن این سرمقاله (اینجا را بخوانید) موجب شد تا کریم خورسندی مژدهی، صاحب امتیاز و مدیرمسئول روزنامه سوال جواب در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین به اظهارات رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان واکنش نشان دهد.

خورسندی گفت: آقای کیوان محمدی به چه کسی گفته اند کذب محض است؟! آیا به شما گفته اند؟ باید به بنده جواب دهند نه شما، ایشان چه کاره هستند که به شما بگویند؟ آقای محمدی اگر جوابی دارند به بنده بگویند.

صاحب امتیاز و مدیرمسئول سوال جواب در ادامه با واکنش تند به کذب محض خوانده شدن مطالب منتشر شده در نشریه تحت مدیریت خود گفت: بنده یک مطلبی را در روزنامه ی خودم چاپ میکنم، آنوقت آقای کیوان محمدی به شما پاسخ می دهند و میگویند کذب محض است؟ چرا جرأت ندارد به بنده بگویند؟

وی ادامه داد: بنده یک مطلبی را نوشتم که در آن قصد نداشتم حال کسی را بگیرم! بنده بر اساس گفته های آقای اصغریان، معاون استاندار گیلان این مطلب را منتشر کردم اما این موضوع دو روز است که برای ما دردسر شده، آقای کیوان محمدی اگر جرأت دارند برای بنده بنویسند و بگویند این دروغ است. اگر این مطلب دروغ است پس بیایند حرف معاون استاندار گیلان را تکذیب کنند، بنده حرفی که زده ام بر اساس حرف معاون استاندار بوده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
مجید
عجب داستانی شده این لایحه بودجه سال 1396 . خب بودجه گیلان کم شده که شده . مگر چه فاجعه ای روی داده؟ مگر سال قبل همینطوری نبوده؟ میخواین بودجه سال 95 رو با 94 مقایسه کنید تا ببینید اونجا هم همینطور بوده و هیچ حادثه جدیدی روی نداده است.
22:22:16
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.