کدخبر:
101637
تاریخ انتشار:
۲۰ اردیبهشت ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیرعامل سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری رشت:

خزر: مدیرعامل سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری رشت به تجمع اعتراض‌آمیز بازرسان تاکسیرانی اشاره کرد و گفت: بازرسان تاکسیرانی رشت چند ماه است که حقوق نگرفته‌اند.

به گزارش خزر، مرتضی شریفی دیشب در صحن علنی شورای اسلامی این شهر با اشاره به معوقات بازرسان تاکسیرانی شهر رشت و آینده شغلی آنها اظهار کرد: حقوق ماه‌های بهمن و اسفندماه سال 94 بازرسانی تاکسیرانی با پیگیری‌های انجام شده، آماده پرداخت است.

وی با محکوم کردن هرگونه تحریک بازرسان تاکسیرانی در راستای تجمع اعتراض‌آمیز به منظور دریافت حقوق و دستمزد، افزود: ما ساختارشناس هستیم و به امنیت جامعه، شورا و شهرداری اعتقاد داریم.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری رشت با بیان اینکه چک حقوق بازرسان تاکسیرانی آماده است، تصریح کرد: منابع مالی پرداخت حقوق باید مشخص شود.

شریفی از بررسی برنامه‌های سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری رشت در سال 95 خبر داد و بیان کرد: لایحه برنامه‌های مذکور طبق مکاتبه‌های انجام شده، به شورای اسلامی شهر رشت ارسال شده است.

وی به نیاز مبرم سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری رشت به نیروهای این سازمان در سال 95 اشاره کرد و گفت: نیروهای مذکور تاکنون در سخت‌ترین شرایط به شهرداری کمک کردند بنابراین در کنار نیروهایی که از ابتدا با ما همکاری داشتند، می‌ایستیم و به آنها احترام می‌گذاریم.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری رشت با اشاره به اینکه بازرسان تاکسیرانی مدت چند ماه حقوق دریافت نکردند، خاطرنشان کرد: پیگیری‌های لازم برای پرداخت حقوق نیروهای مذکور ادامه دارد.

شریفی با تأکید براینکه مدافع بازرسان خطوط تاکسیرانی شهر رشت هستیم، یادآور شد: سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری رشت به عنوان دستگاه بهره‌بردار نیاز خود به نیروهای مذکور را اعلام کرده و در این راستا نامه‌نگاری‌های لازم انجام شده است تا تکلیف نیروها توسط حوزه‌های مربوطه مشخص شود./فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.