کدخبر:
134123
تاریخ انتشار:
۱۰ آذر ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

فرمانده انتظامی گیلان:

خزر: فرمانده انتظامی گیلان گفت: امروز نباید بازی های سلیقه ای مسئولان را در رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی متزلزل گرداند.

 

به گزارش خزر و به نقل از کاسپین، سردار محمدرضا میرحیدری عصر امروز در مراسم یادواره ۱۲۹ شهید بخش چابکسر اظهار کرد: انقلاب ما تمام نقشه های نطام استکباری را بر آب کرد و با برهمم زدن معادلات آن ها کشورمان به عنوان ملجاء مظلومان جهان شناخته شده است.

وی با تجلیل از مقام شامخ شهدا گفت: مسئولان باید مقام شهدا را نظاره کنند و متوجه باشند برای حفط این نظام چه خون های زیادی ریخته شده و ببیند پدران و مادران شهدا برای دین و میهن خود عزیزترین فرزندانشان را بدست خاک سپردند.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه امروز نباید بازی های سلیقه ای مسئولان را در رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی متزلزل گرداند، افزود:  باید در مسیر شهدا باشیم، وقتی وصیت نامه های شهدا را میخوانیم میبینیم آنان نه جریان سیاسی و نه به مقام و منصب ها توجه نداشته اند و تمام توجهشان حفظ دین و انقلاب بوده است.

میرحیدری ادامه داد: همه باید این مسیر را دنبال کنیم، باید بدانیم این نگرانی رهبری انقلاب موضوع مهمی است، باید بدانیم دشمنان ما در جامعه نفوذ پیدا کرده اند و با جنگ نرم سعی در انحراف جوانان کشورمان دارند.

وی در تبیین مسئله نفوذ دشمن اظهار کرد: باید مراقب فتنه انگیزی دشمن باشیم، هر کسی اختلاف ایجاد کند  ووحدت مردم را به هم بزند در مسیر دشمن حرکت کرده است.

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اینکه چرا ما در تقویت خودمان در برابر دشمن تردید داشته باشیم گفت: این انقلاب محکم در برابر ناملایمات ایستاده و پایدار مانده است، این قدرت و امنیت به برکت خون شهدا است که باید براینسل جدید بازگو شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.