کدخبر:
134455
تاریخ انتشار:
۶ دی ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تاکید شهردار رشت بر عدم برگزاری هفته رشت:

خزر: شهردار رشت در نامه ای به مدیران شهرداری با توضیح دلایل، بار دیگر بر عدم برگزاری برنامه های هفته رشت تاکید کرد.

به گزارش خزر به نقل از رشت رویایی، شهردار رشت که پیش از این با ارسال نامه ای به شورای شهر رشت از عدم اجرای برنامه های هفته رشت خبر داده بود در نامه ای به مدیران شهرداری با توضیح دلایل، بار دیگر بر عدم برگزاری برنامه های هفته رشت تاکید کرد.


در این نامه آمده است:


«حسب مکاتبه اینجانب برنامه های مرتبط با هفته رشت موجودیت نداشته و قابل قبول نمی باشد. اجرای این برنامه ها به دلیل عدم رعایت موضوعات مالی مغایر با سیستم شهرداری رشت و به دلیل ضعف اجرا در سال گذشته در سازمان فرهنگی و عدم امکان نظارت مناسب و کیفی و رعایت اصول و ارزش ها با مدیریت و ساختار فعلی امکان برگزاری میسر نبوده و هرگونه عدم رعایت این امر به منزله تخطی از ضوابط سازمانی محسوب می گردد که قطعا متشنج به سوء استفاده فتنه گران و عناصر ضد انقلاب خواهد بود.»


شهردار رشت روز گذشته با ارسال نامه‌ای به ریاست شورای شهر عدم برگزاری برنامه‌های «هفته رشت» را اطلاع داد.


محمدعلی ثابت‌قدم در این نامه با اشاره به اینکه به واسطه نزدیکی به انتخابات سال آتی، برگزاری مراسم مرتبط با هفته رشت می‌تواند مورد بهره‌برداری عده قلیلی سودجو قرار بگیرد و مراسم سال گذشته برای عده‌ای از عزیزان ذهنیت‌هایی را به همراه داشت، عدم اجرای برنامه‌های شهرداری و اجرای برنامه‌های مورد نظر و مصوب شورا را اطلاع داد.


گفتنی است، دلیل نامگذاری۱۲ دی به عنوان «روز رشت» این است که در تاریخ دوم ژانویه۱۵۵۸ میلادی مقارن با ۱۲ دی ماه ۹۳۶ هجری شمسی شاه طهماسب، سلطان محمد را به رشت فرستاد و از آن روز رشت به عنوان مرکز گیلان نامگذاری شد. به همین دلیل شهرداری رشت در راستای سند ملی بازآفرینی رشت و در مسیر برندسازی شهری، این روز را به عنوان «روز رشت» نام‌گذاری کرد و سال گذشته در پاسداشت این روز با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی این روز را جشن گرفت.

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.