کدخبر:
133556
تاریخ انتشار:
۲۰ مهر ۹۵
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خزر: تغییر نرخ ها پس از افزایش از فروردین ماه امسال، با تصمیم ستاد تنظیم بازار ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش می یابد.

به گزارش خزر و به نقل از مهر، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری رشت از کاهش نرخ کرایه های تاکسی در این شهر که در نیمه نخست امسال اعمال شده بود خبر داد.

مرتضی شریفی با اشاره به تصمیم ستاد تنظیم بازار برای کاهش نرخ های کنونی ناوگان تاکسیرانی رشت اظهار کرد: تغییر نرخ ها پس از افزایش از فروردین ماه امسال، با تصمیم ستاد تنظیم بازار ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش می یابد.

وی با بیان اینکه تصمیم شهرداری و شورای شهر رشت برای افزایش نرخ کرایه تاکسی ها به منظور توجه بیشتر به تاکسیرانان بوده افزود: با وجود اینکه نرخ ها از فروردین ماه در حال اجرا شدن است اما ستاد تنظیم بازار و شورای حل اختلاف مصوبه شورا و تصمیم شهرداری را ابطال کردند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری رشت تصریح کرد: جدول نرخ های جدید به زودی در بین تاکسی داران رشت توزیع می شود و رانندگان مکلف هستند طبق آن از شهروندان کرایه دریافت کنند.

از نیمه فروردین ماه امسال، نرخ کرایه تاکسی ها در شهر رشت بین ۲۰ تا ۳۵ درصد افزایش یافت که این اقدام با وجود تایید فرمانداری، پس از اجرا به چالشی بین فرمانداری رشت و مدیریت شهری این شهر تبدیل شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
گیله‌مرد
پاسخ 8 ماه ظلم به مردم رو چجوری میخوان بدن فکر کردین راننده های به همین راحتی کوتاه میان !؟ این فقط نمونه ای کوچک از بی عدالتی به مردم هست ! خدا عاقبت همه ما رو بخیر کنه
15:11:53
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

سید حمید
سلام ایا م شهادت ابا عبدالله را به شما تسلیت عرض می نمایم ایکاش مدیران بجای کار سیاسی بفلکر مردم بودند تا از رانندگان محترم سوء استفاده نمی کردند ونرخ تاکسی رو بالا بردند تا خود را بین افکار عمومی مدافع تاکسیداران جلوه دهند حالا رانندگان عزیز را در مقابل نظام قرار دادند وآن اعتراضها را نمودند (فزوشی ؟؟) باید از این مسئولین بی درد که بفکر مردم نیستن تبری جست وبا آنها برخورد کرد
10:55:7
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
آیا آقای فرماندار حاضر است خودش مسافر کشی کند که به این راحتی حق رانندگان را ضایع میکند قطعات ماشین گران شده بنزین تک نرخی شده ماشین زود به زود خراب میشود صبح تا شب یه لنگه پا در گرما و سرما در خیابان باید بمانند کلی معطل شوند تا نوبتشان بشود هیچ تسهیلاتی هم برایشان در نظر گرفته نشده میشه آقای فرماندار بگویند خانواده تاکسی داران چطور باید زندگی کنند
14:8:9
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.