کدخبر:
134174
تاریخ انتشار:
۱۴ آذر ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان:

خزر: بسیج متعلق به مجموعه خاصی نیست و به همه تعلق دارد و مدیران رسانه امروز به عنوان افسران جنگ نرم در حوزه رسانه تلاش می کنند و هرکس که در این عرصه و اجرای فرامین مقام معظم رهبری تلاش می کند بسیجی است و بسیجی به تفکر و عمل است و نه به ظاهر و پوشش.

به گزارش خزر، نشست خبری مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با مدیران و اصحاب رسانه صبح امروز برگزار شد، در این نشست محسن جعفری با گرامیداشت ایام هفته بسیج گفت: فرهنگ بسیج امروز مهمترین افند برای نابودی نقشه های دشمن و استعمار جهانی است. بسیج شجره طیبه ای است که با دور اندیشی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) بنا شده است و مستکبران نظامهای جهانی حفظ انقلاب اسلامی را مرهون بسیج می دانند و بدنبال ضربه زدن به آن هستند. بسیج متعلق به مجموعه خاصی نیست و به همه تعلق دارد و مدیران رسانه امروز به عنوان افسران جنگ نرم در حوزه رسانه تلاش می کنند و هرکس که در این عرصه و اجرای فرامین مقام معظم رهبری تلاش می کند بسیجی است و بسیجی به تفکر و عمل است و نه به ظاهر و پوشش.

تمدید تحریم ها نشانه ی تفکر خائنانه آمریکایی است

مسئول بسیج رسانه در ادامه با محکوم کردن تمدید مجدد تحریم امریکایی اذعان داشت: تمدید تحریم ها نشانه ی تفکر خائنانه آمریکایی است و این باید برخی افراد را از خواب غفلت بیدار کند و برخی خواص که سکوت کرده اند باید بخود بیاورد چون حضرت امام فرموده اند  رابطه ایران و امریکا همچون دوستی گرگ و میش است که هرگز محقق نمی شود. ما با مردم امریکا مشکلی نداریم اما با فرهنگ غلط و مبتذل غربی مشکل داریم و اجازه نمی دهمیم که برای فرهنگ،سیاست و اقتصاد ما  تصمیم گیری کنند.

وی ادامه داد: جوانان این وطن با قطره قطره خون خود از ذره ذره خاک میهن دفاع کردند و امروز نیز جوانان برای رشد و اعتلای این مرز و بوم و دفاع از حریم ولایت و اعتلای پرچم جمهوری اسلامی دفاع را از کشورهای همسایه شروع کردند، دفاع از کودکانی که زیر خروارها بمب و گلوله کشته شده اند.

جعفری در پایان با بیان اینکه بسیج رسانه متعهد است تا با قلمهای خود رسالت خبری را به منصه ظهور برساند و حرکت مدافعین حرم را پررنگ کند و وظیفه اصلی خود را در حوزه جهاد،شهادت،شفاف سازی و دفاع از ولایت فقیه را به جامعه نشان دهد. کودتای ۲۸ مرداد،حادثه طبس،جنگ تحمیلی،حمله به هواپیمای مسافربری ایران و بسیاری از شواهد دیگر حاکی از محال بودن دوستی با امریکا است. تاکید کرد: استکبار امروز می خواهد از طریق جنگ نرم و حوزه رسانه به قلبها و ذهنها نفوذ کنند که تا بدین لحظه موفق به تسخیر آن نشدند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.