کدخبر:
134480
تاریخ انتشار:
۷ دی ۹۵
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

عضو شورای اسلامی شهررشت:

خزر: عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه معیشت و اشتغال بزرگ‌ترین دغدغه شهروندان رشتی است، گفت: جوانان تحصیل‌کرده و بیکار رشت در شرایط روحی نامناسب هستند.

به گزارش خزر به نقل از فارس، محمدحسین واثق کارگرنیا با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر رشت روزهای سه‌شنبه هر هفته درصحن شورای شهر برنامه دیدار با شهروندان به منظور رفع مشکلات و سؤالات آنها پیرامون مباحث مختلف شهری را دارند، اظهار کرد: در روزهای دیدار مردمی شهروندان بیشتر به دلایلی از جمله مشکلات معیشتی و اشتغال مراجعه می‌کنند.

وی حجم انبوه مشکلات مردم را از موارد مهم دانست و تصریح کرد: گاهی برخی از این مشکلات خارج از حیطه اختیارات شورای شهر بوده و جوانان تحصیل‌کرده به دلیل بیکاری در شرایط روحی و مالی نامناسبی بسر می‌برند و باید برای اشتغال جوانان فکر اساسی شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت تخلفات ساختمانی را دلیل دیگر مراجعات مردمی دانست و تصریح کرد: تخلفات ساختمانی، تخریب بنا و ... از دیگر دلایل مراجعه شهروندان رشتی به اعضای شورا است.

وی با بیان اینکه امیدواریم با جذب سرمایه‌گذاران به منظور مشارکت در پروژه‌هایی از جمله تالاب عینک رشت شرایط اشتغال و فضای کسب وکار در رشت افزایش پیدا کند، یادآور شد: شرایط مشارکت و جذب سرمایه‌گذار باید تسهیل شود و برای این کار باید برخی از بروکراسی‌ها را با رعایت موازین قانونی حذف و شرایط حضور و همکاری برای سرمایه‌گذاران را آسان کرد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
شهروند
اقای کارگر نیا از احساس همدردی شما ممنون ولی رسالت شما نظارت بر عملکرد شهردار رشت میباشد نه ایجاد اشتغال.
0:22:29
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.