کدخبر:
111899
تاریخ انتشار:
۱۰ خرداد ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

یک منبع آگاه عنوان کرد:

اختصاصی/خزر: دلیل این اقدام شهرداری این است که آقای شریفی گفته اند شهردار معتقد است به تعاونی نیازی نیست و باید تعاونی جمع شود!

به گزارش خزر، صبح امروز تعدادی از ماموران شهرداری همراه با قلی پور معاونت سازمان اقدام به تخریب درب ورودی تعاونی اتوبوسرانی واقع در خیابان شهید چمران و ورود به آن کردند.

منبع آگاه در این خصوص در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین اظهار داشت: دلیل این اقدام شهرداری این است که آقای شریفی گفته اند شهردار معتقد است به تعاونی نیازی نیست و باید تعاونی جمع شود! بنده سوالم این است که تعاونی چگونه باید جمع شود؟ تعاونی 300 نفر سهامدار دارد! آقایان میگویند که ما مکان تعاونی را میخواهیم، آقایان میخواهند همان بلایی که بر سر تعاونی تاکسیرانی آورده اند را بر سر تعاونی اتوبوسرانی بیاورند.

وی اضافه کرد: شرکت تعاونی سازمان اتوبوسرانی رشت 35 سال با بیش از 300 سهامدار که از بازنشستگان و کارمندان تعاونی هستند وجود دارد.

این منبع آگاه که نمی خواست نامش فاش شود ادامه داد: آقای شریفی شخصا دستور دادند که برق تعاونی اتوبوسرانی قطع شود که این موضوع باعث سوختن یخچال و خراب شدن وسایل موجود در تعاونی شد که ما اعتراض کردیم که اینها حق الناس است و نباید چنین کاری شود اما گوش کسی بدهکار نبود و اکنون نیز در حال تخلیه ی تعاونی هستند.

وی با بیان اینکه به شورای شهر و فرمانداری نامه نگاری کرده ایم تصریح کرد: روز گذشته به فرمانداری رشت رفتیم و برای آقای شهردار نامه نوشتیم اما باوجود اینکه هنوز پاسخ نامه نیامده ماموران شهرداری برای تخریب در ورودی و تخلیه ی اموال و ساختمان تعاونی اقدام کرده اند.

این فرد اذعان داشت: آقای قلی پور، معاونت سازمان به صورت مستقیم بر این مسئله نظارت میکند، آقایان کرکره ی تعاونی را با سنگ شکسته اند و 10، 15 نفر از مامورین شهرداری در حال غارت تعاونی هستند!

* عکس تزئینی است

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.