کدخبر:
31491
تاریخ انتشار:
۲۹ فروردین ۹۴
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خزرآنلاین: داعش در حالی مصرف کالباس و نوشیدنی های گازدار را حرام کرده است که عناصر این گروه تروریستی قبلا مقادیر زیادی کالباس و نوشیدنی گازدار خریده و به پایگاه های آموزشی خود برده اند.

به گزارش خزرآنلاین، گروه تروریستی داعش فروش کالباس، عصاره مرغ و نوشیدنی های انرژی زا را در استان رقه در شمال سوریه ممنوع کرد.

سایت “رقه در سکوت سربریده می شود ” اعلام کرد : داعش از مغازه داران استان رقه خواسته است که کالباس ، عصاره مرغ و نوشیدنی های انرژی زا را به خریدارانی در خارج این استان بفروشند؛ و در غیر این صورت با یکی از مجازات های پرداخت غرامت ، شلاق و حبس مواجه خواهند شد.

بر اساس این گزارش، داعش معتقد است که کالباس از گوشت حیوانی که به روش اسلامی ذبح نشده است ، تهیه شده است و نیروهای داعش هنگام ذبح آن حیوان حضور نداشتند تا حیوان به روش اسلامی ذبح شود لذا گوشت چنین حیوانی حرام است و نوشیدنی های انرژی زا نیز به علت داشتن مواد سمی برای بدن مضر است و نباید مصرف شود .

این در حالی است که به گفته یکی از مغازه داران ؛ داعش در حالی مصرف کالباس و نوشیدنی های گازدار را حرام کرده است که عناصر این گروه تروریستی قبلا مقادیر زیادی کالباس و نوشیدنی گازدار خریده و به پایگاه های آموزشی خود برده اند.

داعش تولیدکنندگان کالباس ، عصاره مرغ و نوشیدنی های گازدار را کافر می خواند، و اعلام می کند که تولیدکنندگان این مواد غذایی و نوشیدنی احکام اسلامی و بهداشت عمومی را رعایت نمی کنند .

داعش اخیرا تعداد زیادی مرغ منجمد را در شهر اخترین در حومه شمالی شهر حلب سوزاند زیرا این مرغ ها از آمریکا وارد شده بود در حالی که علامت ” حلال ” روی بسته های مرغ وجود داشت./پایگاه خبری شبکه العالم

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای بين الملل
تازه های بين الملل
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.