کدخبر:
134147
تاریخ انتشار:
۱۲ آذر ۹۵
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

در واکنش به مصوبه ضد ایرانی کنگره آمریکا؛

خزر: نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در واکنش به مصوبه ضد ایرانی کنگره آمریکا از تهیه طرح دوفوریتی ممنوعیت خرید کالاهای مصرفی آمریکایی خبر داد.

به گزارش خزر و به نقل از ایسنا، محمدرضا تابش از مقابله به مثل همه گرایش‌های سیاسی مجلس شورای اسلامی با اقدامات ستیزه‌جویانه آمریکا با ارائه یک طرح دوفوریتی در هفته آینده خبر داد.

وی افزود: پیش‌نویس این طرح در کمتر از یک ساعت به امضای ۱۴۵ نفر از نمایندگان گرایش‌های مختلف سیاسی خانه ملت رسیده است.

تابش ادامه داد: با توجه به اقدام خصمانه ایالات متحده آمریکا یعنی تمدید ۱۰ ساله قانون تحریم‌های داماتو، یک طرح دو فوریتی در مورد ممنوعیت خرید کالاهای مصرفی آمریکایی در مجلس شورای اسلامی تهیه شده است.

به گفته وی، پیش‌بینی می شود این طرح که با پیشنهاد نمایندگان در صحن علنی و کمیسیون‌های تخصصی تکمیل خواهد شد، با رأی قاطع نمایندگان تصویب و اجرایی شود.
 
سنای آمریکا به تازگی با اکثریت مطلق (۹۹ رأی موافق-صفر رأی مخالف) تمدید قانون تحریم‌ها علیه ایران را برای یک دوره ۱۰ ساله دیگر تصویب کرد. پیش از این مجلس نمایندگان آمریکا تمدید قانون تحریم‌های ایران را با اکثریت آرا برای یک دوره ۱۰ ساله دیگر به تصویب رسانده بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
رضا
آقا ما تا اومدیم تصمیم بگیریم یه گوشی ایفون بخریم داره ممنوع میشه؟ حالا البته این گوشی در کشور دوست و برادر چین تولید میشه انشالله در ممنوعیتش به این موضوع توجه کنن.
20:2:22
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

کاکا
چهل ساله میگیم مرگ بر آمریکا ...هنوزم نتونستیم سیگار وینستون آمریکا را از بازارهامون جمع کنیم تا چه رسد به کالاهای صنعتی و....
23:19:42
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.