کدخبر:
100226
تاریخ انتشار:
۲ اسفند ۹۴
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خزر: دبیر شورای سیاستگذاری سما گیلان بر ضرورت ارتقای سطح کیفی آموزش‌های سما این استان تأکید کرد.

به گزارش خزر، رحمت‌علی صابری‌حقایق بعد از ظهر امروز در کارگاه آموزشی آشنایی با پرتال جامع مدارس سما ویژه معاونان سما، حسابداران حوزه معاونت یکی از اولویت‌های اساسی سما گیلان را استفاده صد درصدی از پرتال جامع مدارس «پرتال نیشابور» عنوان کرد.

وی با بیان اینکه در دنیای رقابت امروز باید به دنبال ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان خود باشیم، تصریح کرد: باید برای ایجاد رضایت در مشتریان، نحوه و مزایای استفاده از پرتال به اولیا اطلاع‌رسانی شود.

دبیر شورای سیاستگذاری سما گیلان با بیان اینکه تمام موفقیت‌های ما در گرو این پرتال نیست، تصریح کرد: استفاده از این پرتال یکی از آن ابزارهایی است که می‌تواند به رشد و بقای ما کمک کنند.

وی با بیان اینکه اگر برنامه‌ای از طرف مدیران ارشد سازمان ارائه شود برای ارتقای سطح کمی و کیفی سما بوده است، گفت: منافع حاصل از آن به تمام افراد مجموعه می‌رسد.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت نیز در مراسم مذکور اظهار کرد: باید با مشتریان خود ارتباط دو سویه برقرار کنیم تا بتوانیم نیازهای آنها را شناسایی و گام‌های اساسی را برای ارضای نیازهای آنها برداریم در غیر این‌صورت رقبای ما با شناسایی و ارضای نیازهای این مشتریان جلوتر از ما حرکت می‌کنند.

علیرضا فرخ‌بخت فومنی، گفت: مهم‌ترین ابزار تصمیم‌گیری برای مدیران اطلاعات با توجه به دو موضوع فوق یعنی ارتباط با مشتریان و ثبت و طبقه‌بندی اطلاعات استفاده از یک برنامه جامع و کامل لازم و ضروری است./فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای علمی فرهنگی
تازه های علمی فرهنگی
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.