کدخبر:
134595
تاریخ انتشار:
۱۵ دی ۹۵
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

در میدان صیقلان رشت؛

خزر: ساعتی پیش یک راننده سواری پژو،در محدوده میدان صیقلان رشت به صورت عمدی مأمور راهنمایی و رانندگی را زیر گرفت و متواری شد.

به گزارش خزر و به نقل از ندای گیلان، ساعتی پیش درمیدان صیقلان رشت مامور راهنمایی و رانندگی اقدام به توقف یک پژو ۴۰۵ می کند که راننده مذکور بدون توجه به هشدار این مامور به وی کوبیده و قصد فرار داشت که این مامور با پریدن بر روی کاپوت راننده متخلف که معلوم نیست به چهه دلیل قصد فرار داشت سعی در متوقف کردن وی می نماید.

در حین این اتفاق راننده خاطی با حرکات خطر آفرین و سرعت بالا سعی در پرت کردن این مامور از روی اتومبیل خود می نماید که پس ازز طی مسیری سرانجام این مامور راهنمایی و رانندگی در نزدیک میدان زرجوب از روی اتومبیل ضارب به زمین افتاده و دارای جراحات سنگینی شده است.

راننده خاطی پس از این اقدام متواری شده و هم اکنون ماموران نیروی انتظامی به دنبال وی هستند.

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
mleoy
قبول کنید کار مامور در پریدن روی کاپوت ماشین اشتباه محض بوده. وقتی قانون هست شماره پلاک ماشین هم هست چرا بعضی ها آرتیست بازی در می آورند و با خودشان بد می کنند؟ میتوانستند پلاک را یاد داشت کنند و سر فرصت با ارجاع موضوع به دادسرا راننده خاطی را به کلانتری احضار کنند. وقتی قانون وجود دارد نیازی به اینگونه اعمال و حرکات از سوی نیروی انتظامی نیست. این موضوع حاکی از عدم وجود آموزش های لازم در نیروی انتظامی برای مأموران جهت طرز برخورد با موارد و مسائل پیش آمده می باشد.
15:21:41
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای حوادث
تازه های حوادث
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.