کدخبر:
100038
تاریخ انتشار:
۲۷ بهمن ۹۴
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری گیلان:

خزر: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان با بیان اینکه زیرساخت‌های جاده‌ای این استان پاسخگوی حجم سنگین خودروها نیست، گفت: برای جذب گردشگر باید به بحث زیرساخت‌ها در گیلان توجه شود.

به گزارش خزر، رضا علیزاده ظهر امروز در دیدار با سردار محمدرضا میرحیدری فرمانده انتظامی گیلان با قدردانی از پلیس در تأمین امنیت مردم، اظهار کرد: هدایت مسافر به مراکز اقامتی و رسمی مورد توجه مسئولان میراث فرهنگی است.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های جاده‌ای گیلان باید پاسخگوی حجم سنگین خودروها به استان باشد، تصریح کرد: برای جذب گردشگر باید به بحث زیر ساخت‌ها توجه داشته باشیم تا بتوانیم با کمترین حوادث سفر امنی را برای مردم فراهم کنیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان کیفیت خدمات را یکی از مهم‌ترین بحث‌ها در حوزه خدمات گردشگری عنوان کرد و ادامه داد: باید راه‌های گیلان با آرم و علایم ایمن و نقاط حادثه‌خیز و کور دیده شود.

وی با قدردانی از تلاش پلیس در تأمین امنیت جاده‌های گیلان، خاطرنشان کرد: بحث آموزش نیروی انسانی یکی از محوری‌ترین موضوعات در اداره کل میراث فرهنگی استان است.

علیزاده خواستار همکاری بیشتر پلیس در امر نظارت بهتر از تأسیسات گردشگری گیلان شد.

فرمانده انتظامی گیلان نیز در نشست مذکور رونق گردشگری را از اهداف پلیس استان دانست و اظهار کرد: بین مجموعه انتظامی و گردشگری وجه مشترکی وجود دارد که می‌توانند خدمات ارزشمندی به مردم ارائه دهند.

سردار محمدرضا میرحیدری ارائه خدمات بی‌منت را موجب دلبستگی و رضایتمندی مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی خواند و تصریح کرد: قانونمند شدن برخی موارد باید به قانون‌گریزان تذکر داده شود.

وی خواستار ایجاد استراحتگاه‌هایی در سطح جاده‌ها گیلان برای رانندگان کامیون‌ها در محورهای ورودی استان شد و خاطرنشان کرد: ایجاد این استراحتگاه در جلوگیری از وقوع حوادث تلخ رانندگی تاثیرگذار است./فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای علمی فرهنگی
تازه های علمی فرهنگی
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.