کدخبر:
134502
تاریخ انتشار:
۹ دی ۹۵
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خزر: بشنوید از تغییرات قریب الوقوع در مخابرات تا اعتراف تلخ عضو شورای شهر رشت.

به گزارش خزر، شنیده های موثق حکایت از تغییر ات قریب الوقوع در راس مخابرات استان دارد. گفته می شود یکی از معاونین فعلی به زودی به عنوان مدیر جدید معرفی خواهد شد و صدور حکم وی نهایی شده است.

شنیده ها حکایت از آن دارد یکی از نمایندگان حامی دولت اخیراً به شدت پیگیر تحول در مجموعه مخابرات استان گیلان بوده است.


 

شنیده ها حکایت از آن دارد آقای "ت" از معاونین یکی از سازمان های مهم و تاثیرگزار، تلاش بسیاری برای برکناری رئیس فعلی سازمان به کار بسته است تا بتواند خود بر کرسی ریاست تکیه زند. این در حالی است که استاندار تا کنون روی خوشی به این تغییر نشان نداده است و همین موضوع سبب شده تا آقای "ت" این روزها به یکی از مشتریان پروپاقرص دفتر نمایندگان در استان و تهران تبدیل شود.

باید منتظر ماند و دید آیا تلاش های آقای معاون برای ریاست بر این سازمان مهم و تاثیرگزار اقتصادی نتیجه بخش خواهد بود؟

 


 

گفته می شود انتصاب اخیر سیدنژاد به عنوان مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان واکنش هایی را در بین اصلاح طلبان برانگیخته است. برخی از منتقدان سابقه فعالیت سیدنژاد در راه و شهرسازی را برای سکانداری وی بر یکی از دفاتر مهم استانداری گیلان کافی ندانسته و این انتصاب را در راستای تلاش برای جلب رضایت جوانان اصلاح طلب گیلان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ارزیابی کرده اند.

گفتنی است سیدنژاد قائم مقام ستاد جوانان اصلاح طلب استان گیلان بوده است که در بهمن ماه 94 در قالب شورای اصلاح طلبان استان تشکیل شده و قرار بود تا برای انتخابات مجلس فعالیت کنند.

 


 

از انتخابات شورای شهر رشت هم خبرهای جالبی به گوش می رسد:

گفته می شود اختلاف نظر در خصوص لیست مورد حمایت آذری زبانان به حداکثر خود رسیده است تا آن جا که حضور یا عدم حضور نام یکی از داوطلبان ورود به شورا در این لیست، می تواند منجر به ارایه دو لیست از سوی آذری زبانان گردد.

مخالفان معتقدند این فرد قدرت تصمیم گیری نداشته و عملا اختیار امور وی در دست یکی از برادران او می باشد. از سوی دیگر انتشار اسنادی مبنی بر تهاترهای میلیاردی همین برادر در فضای مجازی بر دامنه اختلافات افزوده است. از سوی دیگر موافقان حضور نام وی اشاره به تعداد پرشمار طرفدارانش در بین آذری زبانان داشته و شانس انتخاب او را در یکی از یازده کرسی آتی انتخابات شورا جدی می دانند.

 


 

شنیده ها حکایت از آن دارد همسر یکی از اعضای فعلی شورای شهر که مدتی در نقش راننده وی از مجموعه شورا مبالغی را هم دریافت می کرده است این بار تصمیم به حضور در انتخابات شورا به همراه همسر خود گرفته است. این در حالی است که زمان زیادی از طول عمر شورانشینی این عضو شورا به چشم و هم چشمی با یکی دیگر از اعضای همجنس شورا گذشته تا آن جا که برخی اوقات صحنه مهمترین نهاد تصمیم گیری شهری عملا به محلی برای ارضای حسادت ها و دعواهای مضحک تبدیل شده بود. 

قابل تامل آن که این عضو شورا اخیرا در محفلی مدعی شده است که علت اصلی مخالفتش با دیگر عضو شورا، استخدام خواهر آن عضو در مجموعه شهرداری بوده است!

 


 

علی رغم اتفاقات تاسف باری که شورای سوم شهر رشت برای این شهر و شهروندانش رقم زد باز هم برخی از بازماندگان شورای اختلاس این روزها به شدت در حال تلاش برای حضور در پنجمین انتخابات شورای شهر رشت می باشند تا آن جا که فرصت حضور در هر مراسمی را غنیمت شمرده و قرار گرفتن در کادر دوربین برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. 

آقای دوربینی، این روزها به واسطه حضور یکی از بستگانش بر راس یکی از نهادهای پردرآمد استان، امید زیادی به پیروزی در انتخابات آتی بسته است تا شاید بتواند پس از چهارسال دوری از میادین، جایی برای خود در میان یکی از این 11 کرسی دست و پا کند. نتیجه انتخابات شورا هر چه که باشد، بعدها بیشتر از آقای دوربینی خواهیم نوشت.


 

سودای انتخابات چه ها که نمی کند! یکی از مدیران استان که به علت مخالفتش با دفن پیکر مطهر شهدا در مجموعه تحت امر خود در استان مدتی به تیتراول رسانه ها تبدیل شده است اخیرا تبدیل به حامی محیط زیست شده و در خصوص معضلات زیست محیطی در سطح کلان کشوری نشست خبری برگزار می کند!!

متاسفانه هر چهارسال برخی از داوطلبان ورود به پارلمان محلی شورا دیواری کوتاه تر از محیط زیست پیدا نکرده و مدعی حل یک شبه مشکلات زیست محیطی همچون معضل سی ساله انباشت زباله ها در سراوان می شوند.

 


 

برخی رسانه ها به انتشار اظهارات روزان در مزاسم افتتاحیه بازارچه مسکن مهر رشت پرداخته و از قول وی نوشتند که ثابت قدم کارنامه شورای چهارم است.

بنا به آن چه منتشر در این رسانه ها شده است روزان صراحتا گفته است که اگر ثابت قدم نبود شورای چهارم کارنامه ای برای ارائه دادن نداشت!

این اظهارات رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت در حالی مطرح می شود که انتخاب شهردار یکی از وظایف شورا بوده و عملا نمی توان آن را به حساب کارنامه ی عملکردی شورا گذاشت!

وی همچنین مشخص شدن ثمره پروژه جمع آوری آب های سطحی را به ده ها سال بعد موکول کرد و گفت: مردم ثمره ی پروژه جمع آوری آب های سطی را دها سال بعد متوجه خواهند شد!

 


 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
خود رییس مخابرات چی بود که حالا یکی از معاونین او میخواهد..... واقعا به حال این استان باید خون گریید
0:45:12
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.