کدخبر:
112294
تاریخ انتشار:
۶ تیر ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جلالوند، عضو شورای شهر انزلی؛

اختصاصی/خزر: دلیل این اعتراضات اینست که این آقا به شهردار میگوید عوارض نوسازی مرا ببخشید که این دقیقاً استفاده از رانت نمایندگی شوراست، آیا کسی که چنین درخواستی از شهردار دارد، در راستای خدمت به مردم عمل میکند؟!

به گزارش خزر، داریوش جلالوند در خصوص ادعای چندی پیش یکی از اعضای شورای شهر انزلی مبنی بر اینکه هیچگاه به دنبال رانت نبوده است، به خبرنگار خزر گفت: در هیچ کجای دنیا سابقه ندارد در جلسه ای پیش از شروع جلسه، تذکر آیین نامه ای بدهند که ایشان اینکار را میکند.

وی افزود: در آخرین جلسه صحن شورا، بنده بر اساس ماده 21 ایین نامه داخلی شورا، به ایشان تذکر دادم که در وقت صحبت دیگران سکوت کنید که به بنده توهین کردند، من نمیخواستم جوابشان را بدهم اما مجبور به اینکار شدم.

جلالوند ادامه داد:آقای ....(نام این عضو شورا در نزد تحریریه خزر محفوظ است) به شهردار میگوید عوارض نوسازی مرا ببخشید که این دقیقا استفاده از رانت نمایندگی شوراست، آیا کسی که چنین درخواستی از شهردار دارد، در راستای خدمت به مردم عمل میکند؟ کسی که مشاور املاک دارد و مشاور املاکش 3 سال است که بدون مجوز کار میکند و بخاطر همین در انتخابات اتحادیه املاک رد صلاحیت شده است، قانونی کار میکند؟!

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر انزلی اشاره کرد: من واقعا برای این آقا متاسفم که اینقدر در حاشیه بسر میبرد و فقط در پی تخریب دیگران است و به او می گویم که شما باید به مردم خدمت کنید نه اینکه به نمایندگان مردم توهین کنید.

وی افزود: ایشان در اکثر جلسات با مصوبات شورا مخالفت میکند و یکی از عیبهای وی این است که زیاد حرف میزند، کسی که زیاد حرف میزند زیاد هم اشتباه میکند و ایشان هم دچار همین وضعیت هستند و اکثرا به دلیل اشتباه، ناگزیر به معذرت خواهی میشوند.

جلالوند در پایان تصریح کرد: من به ایشان که ادعا میکنند در تمامی زمینه ها تخصص دارند پیشنهاد میکنم به همان شغل مشاوراملاک بصورت تخصصی ادامه بدهند و جواز خود را هم بگیرند!

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اخبار شهرستان
تازه های اخبار شهرستان
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.