کدخبر:
111914
تاریخ انتشار:
۱۰ خرداد ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بازرس کل گیلان:

خزر: در سال ۹۴ با پیگیریهای صورت گرفته در بازرسی حدود ۷۰ میلیارد تومان از اضافه پرداخت هایی که توسط سازمان ها صورت گرفته بود به حساب دولت عودت داده شد.

به گزارش خزر، سيف الله مسرور، بازرس كل استان جمع بندي از اقدامات سازمان بازرسي استان را در سال 1394 و دوماهه ابتدايي سال جاري ارائه نمود.

وي تعداد بازرسي هاي انجام شده در سال گذشته را 21% بيش از تعداد مصوبي كه در برنامه پيش بيني شده بود عنوان كرد.

بازرس كل استان يكي از وظايف سازمان بازرسي را آسيب شناسي سازمان ها و نهاد ها ذكر كرد و افزود: كارگروه هاي مختلفي در قالب موضوعات اقتصادي، توليد و توسعه و زمين، سياسي و قضايي، فرهنگي و اجتماعي و ...  به آسيب شناسي پرداخته و موارد يافت شده را به دستگاه ها ابلاغ نموده اند كه اكثر آنها اجرا شده و بخشي نيز در حال اجرا مي باشد.

وي همچنين خاطر نشان كرد: در سال 94 با پيگيريهاي صورت گرفته در بازرسي حدود 70 ميليارد تومان از اضافه پرداخت هايي كه توسط سازمان ها  صورت گرفته بود به حساب دولت عودت داده شد.

اين مقام قضايي آسيب هاي شناسايي شده در سال 95 را در حوزه هاي بانك وبيمه، نيرو و ارتباطات، جهادكشاورزي ومحيط زيست، راه و شهرسازي، صنعت معدن تجارت، شهرداري ها، بهداشت و درمان، فرهنگ و رسانه، ورزش و جوانان و ...  دانست و  ابراز داشت: بازرسان استاني با دقت و توجه اين آسيب ها را بررسي كرده و از وقوع آنان جلوگيري به عمل مي آورند.

مسرور استان گيلان را چهارمين استان از حيث گزارشات واصله مردمي ذكر كرد و افزود: مردم فهيم استان، عملكرد ادارات و مسئولان را به دقت رصد كرده و  هرگونه تخلفي را از طريق سامانه ملي سازمان بازرسي اعلام مي نمايند.

بازرس كل استان در خاتمه از اهتمام سازمان بازرسي به مقوله حفاظت از اراضي ملي خبرداد و گفت: در سال گذشته همت فراواني در برخورد با متخلفان و متجاوزان به محيط زيست و منابع طبيعي صورت گرفته و امسال نيز عزم جدي در برخورد با تغيیر كاربري و ساخت و سازهاي غيرقانوني در دستور كار قرار گرفته  است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.