کدخبر:
134578
تاریخ انتشار:
۱۴ دی ۹۵
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

نگاه ها به دنبال فرماندار جدید رشت؛

خزر: با این حال تغییر در خصوص مشاوران فرماندار سابق رشت می تواند نخستین مرحله از تغییراتی باشد که قبل از انتخابات آتی به وقوع خواهد پیوست. به خصوص اینکه به نظر می رسد نخستین تغییرات در حوزه روابط عمومی فرمانداری و مشاور اطلاع رسانی فرماندار رشت صورت خواهد پذیرفت.

به گزارش خزر، سرانجام انتظارها به پایان رسید و شفقی از آستارا گام بلندی را تا رشت برداشت و بر کرسی فرمانداری شهر رشت تکیه زد. انتصاب شفقی به عنوان فرماندار جدید رشت ناخودآگاه احتمال قریب به یقین تغییرات در مجموعه فرمانداری رشت را به ذهن متبادر می کند اما با توجه به اینکه این تغییر و انتصاب در نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری رخ داده است، به نظر نمی رسد شفقی تا پایان انتخابات آتی دست به تغییرات اساسی در مجموعه فرمانداری به خصوص در سطح معاونین بزند.

با این حال تغییر در خصوص مشاوران فرماندار سابق رشت می تواند نخستین مرحله از تغییراتی باشد که قبل از انتخابات آتی به وقوع خواهد پیوست. به خصوص اینکه به نظر می رسد نخستین تغییرات در حوزه روابط عمومی فرمانداری و مشاور اطلاع رسانی فرماندار رشت صورت خواهد پذیرفت.

البته ذکر این نکته هم ضروری به نظر می رسد که فرماندار سابق رشت علاقه زیادی به مشاورگزینی داشته و معمولا مشاوران خود را از بین وابستگان به افراد مسئول و صاحب نفوذ انتخاب می کرده است.

مهدوی در روزهایی که بسیاری از اصلاح طلبان و اعتدال گرایان جوان رشتی، اعتراضاتی را به عملکرد مجموعه استانداری در عدم به کارگیری جوانان در حوزه های تصمیم گیری استان داشتند، به چینش مشاوران اعم از انتصاب یا عزل آنان مشغول بوده و شاید پربیراه نباشد که بگوییم فرماندار سابق رشت از این نظر گوی سبقت را از تمام مدیران اعتدالی گیلان ربوده بود.

بنا به آن چه که در رسانه ها در فواصل زمانی گوناگون آمده است افراد زیر به عنوان مشاوران فرماندار سابق رشت معرفی شده اند که البته ممکن است تعداد مشاوران مهدوی بسیار بیشتر از اسامی زیر باشد:

* آرمان پورقربانی: مشاور اجتماعی فرماندار رشت

*مانی زرشكی: مشاور جوان فرماندار رشت

*میر حسین مومنی زاده: مشاور برنامه ریزی فرماندار رشت و فرزند فرماندار فرمن

*امیر حسین میر حیدری: مشاور جوان فرماندار شهرستان رشت در امور ورزشی و فرهنگی از تاریخ چهاردهم آبان نود و پنج لغو حکم شد

*دانیال نهی قناد: فرزند فاطمه شیرزاد و مشاور اطلاع رسانی فرماندار رشت

البته تغییر در سطح معاونان فرمانداری رشت هم اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. به خصوص اینکه گفته می شد مونا ابروفراخ، فرزند شهید ابروفراخ و معاون عمرانی فرماندار رشت به زودی فرماندار یکی از شهرستان های استان شود که البته این روزها تحقق این شنیده، در هاله ای از ابهام است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
همشهری
آخ آخ آخ چه مصیبتی ....
11:5:39
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.