کدخبر:
134363
تاریخ انتشار:
۲۸ آذر ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

کاراته‌کای گیلانی تیم ملی امید:

خزر: کاراته‌کای گیلانی تیم ملی امید با بیان اینکه برای تشویق تیم ملی امید قرار شد تا از این تیم به همراه تیم بزرگسالان تجلیل شود گفت: امیدوارم مسئولان به قول خود در این مورد عمل کنند.

به گزارش خزر و به نقل از تسنیم، محمدرضا گیلان‌پور با اشاره به کسب مدال طلا در مسابقات آسیایی زیر 21 سال کاراته اظهار داشت: مسابقات در رده زیر 21 سال نسبت به رده جوانان و نوجوانان به علت تجربه و آمادگی حریفان از کیفیت بالاتری برخوردار بود و این موضوع سبب شد تا مسابقات با حساسیت فراوانی پیگیری شود.

کاراته‌کای گیلانی تیم ملی امید ایران با بیان اینکه در وزن 84 کیلوگرم مسابقات آسیایی شرکت کردم در مورد وزن‌های مسابقات آسیایی گفت: مسابقات آسیایی کشور اندونزی در وزن‌های 55، 60، 67، 75، 84 و مثبت 84 کیلوگرم برگزار شد.

گیلان‌پور با اشاره به اینکه مسابقات در کشور اندونزی برگزار شد و کیفیت برگزاری مسابقه قابل قبول بود افزود: برای شرکت در مسابقات، 8 مرحله اردوی آمادگی داشتیم که در این 8 مرحله اردوی آمادگی با تلاش کادر فنی اردوهای خوبی از لحاظ فنی و کیفی برگزار شد.

وی گفت: در این مسابقات محمد بهرامی به‌عنوان سرمربی، حسن شاطرزاده و سعید حسنی‌پور به‌عنوان مربی، حسین کوهی به‌عنوان مربی بدنساز و غفار تشکری به‌عنوان مربی مهارت‌های ذهنی در اردوها هدایت تیم ملی را بر عهده داشتند.

کاراته‌کای گیلانی تیم ملی امید ایران درباره اردوهای داخل کشور و کیفیت آنها توضیح داد: با توجه به  روابط خوب سرمربی و مربیان تیم ملی، اردوهای خوبی در استان‌های مختلف برگزار شد و در این اردوها مربی تغذیه بازیکنان، آرمین درخشیده بود.

وی با اشاره به اینکه مسابقات تدارکاتی خارج از کشور نداشتیم در مورد حریفان تدارکاتی تیم ملی امید اعلام کرد: کادر فنی تیم ملی امید، تیم‌های خوبی را از استان‌های گیلان، تهران و قزوین برای مبارزه با اردونشینان انتخاب کردند که از لحاظ مبارزات تدارکاتی کمک زیادی به بازیکنان تیم ملی کردند.

گیلان‌پور با بیان اینکه برای مسابقات آسیایی از لحاظ رفایی وضعیت قابل قبولی داشتیم در مورد قول مسئولان به بازیکنان تیم ملی امید گفت: قبل از اعزام تیم به مسابقات آسیایی سرپرست فدراسیون در جلسه‌ای قول دادند که برای نفرات طلایی مسابقات جایزه در نظر بگیرند.

وی افزود: برای تشویق تیم ملی امید قرار شد تا از تیم ملی امید به همراه تیم بزرگسالان تجلیل شود و همین موضوع باعث شد تا انگیزه کاراته‌کاهای تیم ملی امید بیشتر شود و این مسئله روی نتیجه ما قطعاً تاثیر گذاشت که امیدوارم مسئولان به قول خود در این مورد عمل کنند.

گیلان‌پور با اشاره به قرار گرفتن کاراته در بین رشته‌های المپیک گفت: با المپیکی شدن کاراته انگیزه فراوانی وارد کاراته شد و همه تیم‌های جهان از الان خود را با سرمایه‌گذاری فراوان برای المپیک آماده می‌کنند و در مسابقات المپیک، تیم ملی ایران با پتانسیل فراوان و برنامه ریزی خوب و دقیق می‌تواند موفق ظاهر شود.

وی با بیان اینکه کاراته از لحاظ کسب طلا در المپیک به تیم ایران کمک زیادی می‌کند در مورد جایگاه کاراته برای افزایش مدال طلا افزود: کاراته مانند تکواندو، کشتی و وزنه برداری می‌تواند در المپیک کسب طلا کند و باید روی کاراته به عنوان رشته مدال آور در المپیک حساب ویژه‌ای باز کرد.

گیلان‌پور با اشاره به اینکه گیلان کاراته کاهای بسیار خوبی در سطح کشور دارد  درباره چگونگی پیشرفت کاراته در گیلان اظهار داشت: با مدیریت خوب و سرمایه‌گذاری می‌توان در سال‌های آینده بازیکنان بیشتری را به تیم ملی معرفی کرد و این پتانسیل در استان گیلان وجود دارد.

کاراته‌کای گیلانی تیم ملی امید ایران با بیان اینکه نزدیکترین مسابقه داخلی، مسابقات جام ایران زمین است در مورد مسابقات خارجی گفت: نزدیکترین مسابقات کاراته مسابقات بین المللی وان است که این مسابقات در رنکینگ جهانی تاثیر بسیاری دارد.

گیلان‌پور خاطرنشان کرد: در صورت پیدا شدن اسپانسر برای پرداخت هزینه‌های سفر به مسابقات اعزام می‌شوم ولی قبل از اعزام من به مسابقات آسیایی هیئت کاراته استان قول‌هایی راجع به این مسابقات به من داده بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای ورزش
تازه های ورزش
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.