کدخبر:
134551
تاریخ انتشار:
۱۲ دی ۹۵
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

بعد از صفر نعیمی رز

خزر: آن چه که ممکن است تا این حد علوی را امیدوار به تغییر در وضعیت صلاحیت یک عضو دیگر شورا نماید، صدور احکام نمایندگان اصلاح طلب و مورد حمایت لیست امید برای نظارت بر انتخابات آتی شوراهای اسلامی گیلان است.

به گزارش خزر، شورای چهارم در پایان عمر خود هنوز هم با حواشی زیاد دست و پنجه نرم می کند.

امروز امیرحسین علوی در اظهارنظری عجیب برای نهادهای نظارتی تکلیف جدیدی وضع نمود و از آنان خواست تا صلاحیت باقری را مورد بررسی مجدد قرار دهند! اظهاراتی که ناخودآگاه یادآور سخنان چندی پیش صفر نعیمی رز نماینده سابق آستارا بود. آن جایی که نعیمی با خط و نشان کشیدن برای نهادهای نظارتی، برای آنان تکلیف جدیدی در تایید صلاحیت ها وضع کرده بود که البته خود بعداً در انتخابات مجلس رد صلاحیت شد!

حالا اما گویا علوی هم به جرگه تعیین تکلیف کنندگان پیوسته است و می گوید که تقاضای بررسی عدم صلاحیت باقری خطیبانی برای حضور در جلسات شورا را دارد.

فارغ از آن که یک عضو شورا نمی تواند در خصوص صلاحیت یا عدم صلاحیت عضو دیگری اظهار نظر نماید، آن چه که ممکن است تا این حد علوی را امیدوار به تغییر در وضعیت صلاحیت  عضو مدافع حرم شورای شهر رشت  نماید، صدور احکام نمایندگان اصلاح طلب و مورد حمایت لیست امید برای نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گیلان است. چرا که احکام جمالی، حسنی و افتخاری توسط رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای کشور صادر شده است و البته علوی از جمله افرادی بوده است که برای حمایت از جمالی که مورد حمایت اصلاح طلبان و لیست امید هم بوده در بین هواداران او سخنرانی کرده است.

 

در پایان باید گفت اگر چه اصلاح طلبان سه کرسی حساس و سرنوشت ساز نمایندگان برای نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گیلان را به دست آورده اند اما مطمئنا نهادهای نظارتی با فشارهای احتمالی وابستگان به جریان اصلاح طلبی در تایید و رد صلاحیت کاندیداها بیگانه نیستند.

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
hamed
اون زمان که حسنی و افتخاری و جمالی برای تایید صلاحیت انتخابات شورا معرفی شدند شما گفتید دروغه که........دروغ بود؟
20:8:26
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

محمدعلي
اول بايد صلاحيت خود علوي مورد بررسي قرار بگيرد... چون ...... کارهايي مثل گرفتن .... و بجاي آن گرفتن يک ..... ... اين يک نمونه ناچيز از مواردي بود که در دفتر کار آقاي علوي مي گذرد...
9:38:8
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

مهدی- رشت
واقعا متاسفم که شما (خزر آنلاین) مطالب ارسالی را با مصلحت اندیشی و گزینشی منتشر میکنید. وقتی دلمان از عده ای به ظاهر مسئول خون است و مودبانه و بیش از لیاقتشان مطلبی را ارسال میکنیم دیگر انتظار سانسور آن را از طرف شما نداریم ....
8:16:46
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.