کدخبر:
134500
تاریخ انتشار:
۹ دی ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

نماینده مردم رشت در مجلس؛

خزر: نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه گیلان با مشکل کمبود اعتبار مواجه است گفت: نوبخت باید به رفع خلاء های اعتباری استان نگاه ویژه ای داشته باشد زیرا با تزریق اعتبار می توان به پروژه ها سرعت داد و در غیر این صورت اتفاقی نخواهد افتاد.

به گزارش خزر به نقل از کاسپین، جبار کوچکی نژاد در مورد نگاه دولت به زیر ساخت های مهم استان، اظهار کرد: چندین پروژه ملی در استان گیلان از آزاد راه تهران _ شمال وخط آهن قزوین ـ رشت، رشت ـ آستارا گرفته تا سد سازی ها کلید خورده است.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: ساماندهی رودخانه ها و تالاب ها نیز در فهرست پروژه های ملی قرار دارد و لندفیل سراوان راهم باید در این لیست  قرار دارد.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید براینکه  استان گیلان با مشکل کمبود اعتبارات مواجه است، اضافه کرد: کمبود اعتبارات یک مشکل مشترک بین تمامی استان ها به شمار می رود و به این دلیل است که شماری از پروژه ها از سرعت پیشرفت فیزیکی کندی برخوردار هستند.

کوچکی نژاد تصریح کرد: اگر از مدیران اجرایی هم سؤال شود در بحث کمبود اعتبارات نگران هستند و از سرعت پروژه ها و روند تکمیل آنهاهم رضایت ندارند.

وی با بیان این مطلب که نوبخت باید به رفع خلاء های اعتباری استان نگاه ویژه ای داشته باشد،  اضافه کرد: با تزریق اعتبار می توان به پروژه ها سرعت داد در غیر این صورت اتفاقی نخواهد افتاد.

نماینده مردم رشت در مجلس در خاتمه اظهار کرد: اکثر پروژه های راه و محیط زیست که در استان گیلان کلید خورده است ، جنبه ملی دارد.

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.