کدخبر:
111924
تاریخ انتشار:
۱۱ خرداد ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

اختصاصی/خزر: پیرو درج خبری مبنی بر حمله ی نیروهای اجرایی شهرداری به تعاونی اتوبوسرانی رشت! روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری رشت جوابیه ای را به تحریریه خزرآنلاین ارسال کرد.

به گزارش خزر، پیرو درج خبری مبنی بر حمله ی نیروهای اجرایی شهرداری به تعاونی اتوبوسرانی رشت! روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری رشت جوابیه ای را به تحریریه خزرآنلاین ارسال کرد که به شرح ذیل است:

به نام خدا

مدیر محترم پایگاه خبری خزر آنلاین

سلام علیکم

با سلام بر محمد و آل محمد، با احترام در پی درج گزارش خبری به تاریخ10 خرداد ۱۳۹۵ با کد 111899 و عنوان “حمله ی نیروهای اجرایی شهرداری به تعاونی اتوبوسرانی رشت!” جوابیه ای از سوی روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری رشت به شرح ذیل برای تنویر افکار عمومی جهت انتشار ارسال می گردد که انتظار می رود طبق قانون مطبوعات در آن نشریه درج گردد:

تیتر:تخلیه شرکت تعاونی اتوبوسرانی با موافقت اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت تعاونی اتوبوسرانی صورت گرفته است.

در هیچ سازمانی رسم بر این نیست که دوایر مختلف آن سازمان بصورت جداگانه اقدام به تاسیس شرکت تعاونی کرده و هرکدام بصورت مجزا عمل نمایند و این موضوع عملاً باعث تضعیف کل مجموعه های شرکت تعاونی آن سازمان خواهد شد. نمونه بارز این موضوع فروش روزانه حداکثر 30 تا 40 هزار تومان شرکت تعاونی اتوبوسرانی شهرداری در ملکی 70 متری در مجاور خیابان اصلی شهر و در یکی از بهترین نقاط تجاری می باشد.کسب درآمد های این مجموعه بقدری پایین است که مبالغ مربوط به آب، برق، گاز، تلفن و حتی حقوق پرسنل شاغل در آن نیز از سازمان اتوبوسرانی در حال پرداخت است. طی مذاکرات و هماهنگی هایی که با هیئت مدیره اتوبوسرانی صورت گرفت (صورتجلسه پیوست) مقرر گردید در مورخ 25/02/1395 نسبت به تخلیه شرکت تعاونی از سوی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره اقدام و فرایند ادغام شرکت تعاونی اتوبوسرانی با شرکت تعاونی شهرداری مرکز به جهت حفظ منافع سهام داران ازمدیریت حوزه محترم حقوقی پیگیری گردد و تمام اجناس موجود توسط معاونت محترم اداری و مالی شهرداری مرکز، خریداری و تحویل شرکت تعاونی مصرف شهرداری مرکز شود و هیچ تصمیمی در خصوص حذف سهامداران یا منافع ایشان مد نظر نبوده و نمی باشد.
متاسفانه اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت نه تنها به توافق و صورتجلسه انجام گرفته عمل نکردند بلکه جهت ایجاد وقفه در کار بصورت ناگهانی نسبت به عزل مدیرعامل خود اقدام نمودند و کل کار را متوقف کردند. نکته قابل تامل این است که اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت تعاونی اتوبوسرانی چرا تاکنون فکری به حال ارتقاء سطح فروش و درآمد این مجموعه نکرده اند و در حال حاضر اگرتنها 20 نفر از 300 سهامدار هرکدام به مبلغ
500/000 تومان افزایش سرمایه ایجاد کنند می توانند مکان مناسبی با سطح فروش خود فراهم نمایند.

 

 

 

 

 

 

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.