کدخبر:
112656
تاریخ انتشار:
۲ مرداد ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خزر: یکی از اهالی منطقه در این خصوص گفت: استارت این پروژه از سال 94 آغاز شده است و قرار بر این بود که طی 4 ماه پروژه به اتمام برسد اما بیشتر از یکسال است که منتظر اتمام پروژه ایم.

به گزارش خزر و به نقل از ماسال نیوز، عدم تکمیل پروژه پل روستای چپه زاد که مسیر اتصالی چند روستا در این منطقه می‌باشد این روزها مشکلاتی را برای مردم بوجود آورده است.

در این رابطه خبرنگار ماسال نیوز با حضور در محل از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفت.

photo_2016-07-23_09-58-04

طبق مشاهدات بعمل آمده مراحل اولیه ساخت پل به اتمام رسیده است اما حد فاصل پل ساخته شده تا خیابان اصلی دارای اختلاف ارتفاع می باشد. این اختلاف ارتفاع به نحوی است که خودروهای عبوری پس از گذر از پل وارد شیب تند و گودیِ غیرقابل اجتنابی می شوند که هدایت کردن خودرو در آن لحظه برای راننده بسیار دشوار است. این اختلاف ارتفاع عامل برخورد  قسمت زیرین جلوی خودرو (جلوبندی) با کف خیابان و تحمل خسارت برای مالکین خودروهاست.

photo_2016-07-23_09-58-29

یکی از اهالی منطقه در این خصوص به خبرنگار ماسال نیوز، گفت: استارت این پروژه از سال ۹۴ آغاز شده است و قرار بر این بود که طی ۴ ماه پروژه به اتمام برسد اما  بیشتر از یکسال است که منتظر اتمام پروژه ایم.  متاسفانه اقدامی برای اتمام پروژه صورت نمی گیرد و پل بلاتکلیف رها شده است.  در این زمینه صورتجلسه ای تنظیم و تسلیم فرماندار محترم شهرستان کرده ایم تا تکلیف این پل مشخص شود چرا که ما واقعا از وضعیت نابسامان این پل در عذابیم و خسارات می‌بینیم .

photo_2016-07-23_09-57-46

گفتنی است کارفرمای این پروژه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماسال بوده و با خاکریزی درست در قسمت مورد نظر و بر طرف کردن اختلاف ارتفاع دو سطح، می توان به نگرانی ها و خسارات وارده بر مردم زحمتکش این منطقه پایان داد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اخبار شهرستان
تازه های اخبار شهرستان
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.