کدخبر:
134518
تاریخ انتشار:
۱۰ دی ۹۵
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

انتقاد عضو شورای شهر انزلی از شهردار سابق:

خزر: متاسفانه اکثریت شورا در انتخاب ایشان بعنوان شهردار و تاخیر در قبول استعفای ایشان دچار اشتباه بزرگی شدند و تصمیات اشتباهی که در مدت مدیریت شهری رضا پورشعبان اتخاذ شد ، آسیبی جدی به فعالیت اقتصادی و اجتماعی شهر وارد کرده است.

به گزارش خزر و به نقل از افق انزلی، عضو شورای شهر انزلی در رابطه با استعفای شهردار انزلی اظهار کرد: بنده احترام زیادی برای شخصیت جناب مهندس پورشعبان قائل هستم و انتقادهایم در سه سال گذشته به شیوه مدیریت شهری ایشان بود و بنظرم ایشان توانایی مدیریت شهری بندرانزلی که از شهرهای مهم و استراتژیک کشور محسوب میشود را نداشتند.

امیر احمدی فرد با اشاره به مرخصی چند روزه رضا پورشعبان برای جراحی قلب ، افزود: شهردار قبل از عمل جراحی  درخواست استعفا  کردند که اعضای هیئت رئیسه شورا نامه استعفاء ایشان را نپذیرفتند  و صلاح دانستند که همچنان از جناب پورشعبان بعنوان شهردار استفاده شود .

وی تصریح کرد: متاسفانه اکثریت شورا در انتخاب ایشان بعنوان شهردار و تاخیر در قبول استعفای ایشان دچار اشتباه بزرگی شدند و تصمیات اشتباهی که در مدت مدیریت شهری رضا پورشعبان اتخاذ شد ،  آسیبی جدی به فعالیت اقتصادی و اجتماعی شهر وارد کرده است.

عضو شورای شهر انزلی خاطرنشان کرد:  از دیدگاه مدیریت شهری، شهردار موفق شهرداری است که بتواند از ایده‌های دیگران استفاده کند و متاسفانه مهندس پورشعبان نتوانستند از نیروهای توانمند شهرداری بخوبی استفاده کنند و هر شخصی که مخالف ایده های ایشان بود کنار گذاشته شدند.

وی با ابراز ناخرسندی از عملکرد رضا پورشعبان در جذب منابع مالی تاکید کرد: در حوزه جذب سرمایه گذارن بخش خصوصی  برای ایجاد زیرساخت‌های تفریحی،  رفاهی،  عمرانی همچون شهربازی و پارکینگ طبقاتی و مراکز تجاری و افزایش بنیه مالی شهرداری بسیار ضعیف عمل کردیم.

احمدی فرد با اشاره به اهدای لقب قهرمان توسط رهبر معظم انقلاب به مردم انزلی گفت: ارزش هر شهر به شهروندان آن  است و شهر ما مردان بزرگی همچون شهید نامجو اولین وزیر دفاع کشور و بزرگانی همچون بایندر،  رجبی مقدم، سایه بان و قایقران ها داشت،  فلذا اعتقاد دارم که نیروها و جوانان بسیار شایسته در شهر ما دچار نخبه کشی های فراوانی شده اند.

وی همچنین با انتقاد از شیوه انتخاب سرپرست شهرداری انزلی تصریح کرد: ضمن احترام به جناب فکور(سرپرست جدید شهرداری انزلی) طبق شنیده ها ایشان قصد کاندید شدن در انتخابات شورای شهر رشت  را دارند و ساکن این شهر نیستند و آشنایی لازم را نیز  به امورات شهرداری ندارند.

 

عضو شورای شهر انزلی با تاکید بر اهمیت بودجه بندی سال ۹۶ و همچنین ایام عید نوروز افزود: باید سرپرستی را انتخاب کنیم که به مسائل درآمدی و حقوقی و عمرانی  و  وضعیت شهر آشنایی کامل داشته و از همه مهمتر اینکه ساکن انزلی باشد.

احمدی فرد خاطرنشان کرد: در مجموعه شهرداری نیروهای بومی بسیار توانمندی داریم که توانایی این امر خطیر را دارند و باید به نیروهای خودمان که شهر برای آنها هزینه کرده، اعتماد کنیم.

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
مریم
باسلام میخواستم به اعضای شورای شهرمان بگم مگه انزلی با این همه تحصیل کرده و کاردان نمیتونست کسی به عنوان شهردار انتخاب بشه که معاونی که اونم از رشت هست را به سمت سرپرست انتخاب کردید..؟؟؟ وافعا چرا در انزلی شهردار از رشت انتخاب کرده اید!!!! اگر هرچه زودتر شهردار انزلی چی نذارید در انتخابات شورای شهر جوابتان را مردم خواهند داد....
20:21:13
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.