کدخبر:
134571
تاریخ انتشار:
۱۳ دی ۹۵
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خزر: شفاف سازی در برخی موارد همچون به کارگیری برخی مدیران بازنشسته مخابرات در شرکت های مورد تعامل، نحوه به کارگیری بستگان برخی از مسئولین فعلی و بازنشسته در مجموعه مخابرات و همچنین رسیدگی به اعتراضات برخی از کارکنان مخابرات می تواند از مهمترین اولویت های مدیر جدید باشد.

به گزارش خزر، همزمان با خداحافظی رضا خضردوست از مدیریت مخابرات گیلان، بازار حرف و حدیث ها در خصوص اینکه چه کسی بر کرسی مدیریت مخابرات گیلان تکیه خواهد زد، گرم شده است. در این بین گمانه زنی ها حول محور نام 4 نفر مطرح است که البته گفته می شود دو تن از آن ها شانس بیشتری برای تکیه بر این مسند مدیریتی دارند.

بهزاد کاظمی: از مهندسان با تجربه مخابرات گیلان که در پورتال مخابرات گیلان از وی به عنوان مشاور مدیر منطقه در امور فنی نام برده شده است. البته نائب رئیسی هیئت مدیره مخابرات گیلان نیز در کارنامه وی به چشم می خورد.

علی اکبر بهاری: وی عهده دار معاونت های مهم در مجموعه مخابرات گیلان در دوره های مختلف بوده است. معاون توسعه و مهندسی در زمان مدیریت نعمتی بر مخابرات و همچنین معاونت شبکه در زمان مدیریت خضردوست از نقاط عطف کارنامه عملکردی وی به شمار می رود.

غفار حسینی: مشاور مدیر منطقه در امور مالی و کسب و کار و سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی عنوانی است که پورتال اطلاع رسانی مخابرات گیلان برای معرفی وی به کار گرفته است. با این حال برخی رسانه ها از سرپرستی این عضو هیئت مدیره بعد از کناره گیری خضردوست از مدیریت مخابرات گیلان خبر داده اند. حسینی اگر چه سوابق طولانی و تجربیات ارزنده ای را در طی سال های فعالیت در مخابرات به دست آورده است اما بنا به برخی دلایل که بعدها در گزارش جداگانه ای تقدیم می گردد، انتصاب احتمالی وی به عنوان مدیر مخابرات گیلان می تواند واکنش های متفاوت و جالبی را در پی داشته باشد.

علیرضا کوچک پور: رئیس سابق مخابرات صومعه سرا که در سال 93 جای خود را به نعیمی داد. وی از رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس با سابقه 25 ساله فعالیت در مخابرات بوده و هم اکنون کارشناس و مسئول هماهنگی امورمجلس و نهادهای اداره حقوقی می باشد. از او هم به عنوان یکی از گزینه های جایگزینی خضردوست نام برده می شود.

فارغ از اینکه چه کسی بر کرسی مدیریت مخابرات گیلان تکیه خواهد زد، شفاف سازی در برخی موارد همچون به کارگیری برخی مدیران بازنشسته مخابرات در شرکت های مورد تعامل، نحوه به کارگیری بستگان برخی از مسئولین فعلی و بازنشسته در مجموعه مخابرات و همچنین رسیدگی به اعتراضات برخی از کارکنان مخابرات می تواند از مهمترین اولویت های مدیر جدید باشد.

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.