کدخبر:
100713
تاریخ انتشار:
۱۹ اسفند ۹۴
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تجمع اعتراضی در مقابل بازرسی اداره تاکسیرانی رشت؛

خزر: با وجود گذشت 6 ماه از آغاز قرارداد شهرداری رشت با شرکت امینان شب و تاخیر چندین ماهه در پرداخت حقوق، خلاصه کارد به استخوان کارگران این شرکت رسیده و دست به تجمع اعتراضی در مقابل اداره بازرسی شهرداری رشت زدند.

به گزارش خزر، با وجود گذشت 6 ماه از آغاز قرارداد شهرداری رشت با شرکت امینان شب و تاخیر چندین ماهه در پرداخت حقوق، خلاصه کارد به استخوان کارگران این شرکت رسیده و دست به تجمع اعتراضی در مقابل اداره بازرسی شهرداری رشت زدند.

یکی از معترضان که روز دوشنبه 17 اسفند ماه در مقابل اداره بازرسی تاکسیرانی واقع در خیابان سعدی رشت حاضر بود اینگونه اظهار کرد: این شرکت در پرداخت حقوق کارگری نیروها که آن هم از لحاظ مبلغ و نحوه پرداخت دارای شبهات و ابهاماتی زیادی است دچار تاخیر چند ماهه شده است. نیروهای این شرکت که تحت نظارت بازرسی تاکسیرانی رشت هستند پیگیر حقوق قانونی و به حق خود از مسئولین این سازمان شده اند. وی ادامه داد به نظر می رسد با توجه به انجام پروژه پر سر و صدای پیاده راه سازی در قلب شهر رشت ، مسئولین محترم تمام توان و تمرکز خود را معطوف به این پروژه کرده و تمامی اعتبارات صرف این کار می شود. وی ادامه داد: ما خواستار حق خود هستیم و چیز زیادتری نمی خواهیم اما متاسفانه مسئولین به جز وعده های کذب و تکراری حرکتی انجام نمی دهند.

لازم به ذکر است در پایان این تجمع یکی از اعضای شورای شهر رشت در بین معترضان حاضر با کارگران این شرکت به گفت و گو پرداخت./گیلان آنلاین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.