کدخبر:
134546
تاریخ انتشار:
۱۲ دی ۹۵
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

ادامه ماجرای شهریار در گیلان؛

خزر: در حالی که هنوز اخبار گورخوابی در شهریار فروکش نکرده است شنیدن خبر کارتن خوابی یک فرزند شهید در گیلان شاید همه را شوکه کند.

به گزارش خزر به نقل از 8 دی، ماجرای گورخوابی در اطراف و درون گورستان بزرگ نصیرآباد باغستان در حومه شهریار از هفته گذشته سر تیتر اخبار بسیاری از رسانه ها شد.

بعد از انتشار این اخبار، بسیاری از رسانه ها و حتی صدا و سیما تلاش کردند این افراد را تنها تعدادی معتاد معرفی کنند، حتی برخی رسانه ها و مسئولان به نوعی وانمود کردند که این افراد مستحق چنین زندگی ای هستند.

اما خبر کارتن خوابی و گورخوابی یک فرزند شهید هم شاید برای بسیاری تعجب آور باشد، این ماجرا دیگر برای تهران و حواشی و حومه ی شهرهای بزرگ نیست در ماههای اخیر بارها اخباری مبنی بر زندگی دو خانواده در پلاستیک در فومن و شاندرمن به گوش رسیده بود اما این بار یک فرزند شهید در انزلی در جایی شبیه گور اما از نوع مدرن آن و در لوله فاضلابی زندگی می کند که ممکن است هر آن از محل فعلی برداشته شود.

پدر این مرد کارتن خواب در اوج کودکی اش، در جبهه جنگ به شهادت رسید.

وی اظهار داشت: بدلیل مشکلات خانوادگی و مالی که پیدا کردم خانه ام  را برای مهریه و مابقی دارایی ام را جهت بدهی ها داده ام و الان چیزی از دارای ام باقی نمانده است.

این فرزند شهید ادامه داد:  از ۴ ماهه گذشته بدلیل فقر  و بدبختی و بی پولی از بنیاد شهید استان، کشور درخواست کمک کردم حتی در ریاست جمهوری حاضر شدم و درخواست کردم به من کمک کنند.

وی ادامه داد: در این مدت فقط و فقط شنیده ام که به من می گویند بودجه نداریم که به ناچار در گوشه ای از این سرزمینی که پدرش برای آن خون ریخت آنهم در میان انبوهی زباله و حیوانات موزی با یک تکه نان شب را در این سرمای استخوان سوز به صبح میرسانم.

این فرزند شهید تأکید می کند: دیگر دوست ندارم هیچ مدیری از بنیاد شهید را ببینم آیا در این استان مبلغ ناچیزی نبود تا دست من را بگیرند. به تنهایی بار مشکلات را به دوش کشیدم هر جا که رفتم فقط می گویند بودجه نداریم آرزو دارم رهبری را ببینم قسم می خورم به کلام الله مجید به او خواهم گفت که چه بلایی سرم آوردند.

وی افزود: این از حقوق شهروندی من است که ماهی یکبار فقط یکبار برای پسرم یک عدد بیسکوییت بخرم که از آنهم مرا محروم کردند. آیا فرزند شهید بجز بنیاد شهید کسی را دارد. دوست دارم  بمیرم دیگر این اختلاس و حقوقهای نجومی را نبینم دوست دارم مدیر کل بنیاد شهید گیلان و کشور و شخص رییس جمهور فقط یک شب را در کنار من سپری کند و آنوقت سرمای استخوانسوز، گرسنگی، دوری از فرزند، بی پناهی و درماندگی را حتما احساس خواهد کرد.

این فرزند شهید با بیان اینکه آقایان محترم بدون یک برگ سند وام های میلیاردی می گیرند و برخی حقوق ۱۰ ها میلیونی دریافت می کنند اظهار کرد: آقایانی که در لواسانات بهترین ویلاها را دارند باید پاسخ دهند که آیا آیا شهدا چنین سفارشی به شما کرده بودند؟

وی در پایان گفت: روزها بر سر مزار پدرشهیدم می روم و شبها در میان انبوهی خار و خاشاک در سرمای استخوانسوز شب را صبح کنیم. آقای مدیرکل بنیاد شهید استان گیلان! رییس جمهور محترم! هیچگاه شما را نخواهم بخشید و یقین دارم روز قیامت پدر شهیدم یقه شما را خواهد گرفت و آنگاه من نیز به پدر شهیدم خواهم گفت که من گرسنه بودم و برخی حقوق نجومی گرفتند. من بی خانمان بودم شما ..

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
جانبازوبرادرشهید
عده ای دارنددرمنطقه آزادپول پارومیکنندآنوقت فرزندشهیدی درلوله فاضلاب زندگی میکند.!!اینهانشانه های بی تدبیری وبی توجه ای برخی مسوولان میباشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14:22:18
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

شهروند
فقط تاسف خدا ما را بیامورزد آقای مسئول که پاداش چند ده میلیونی و و و فردای قیامتی هم هست
23:51:8
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

یک شهروند
لطفا موضوع به بنیاد شهید و فرمانداری اطلاع داده شود و توضیح از آنان خواسته شود..
12:42:56
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.