کدخبر:
9098
تاریخ انتشار:
۱۰ اسفند ۹۲
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

زندگی دوباره دانش آموزان عمره گزار ایرانی

خزرآنلاین: چند روز پیش نخستین کاروان دانش‌آموزان عمره گزار ایرانی از مدینه عازم مکه بود که در راه راننده اتوبوس در حین رانندگی سکته کرده و در دم جان می‌دهد، اما با لطف الهی به صورت معجزه آسا با فداکاری دو مربی و یک دانش آموز، سی نفر از دانش‌آموزان از این حادثه نجات می‌یابند.

به گزارش خزرآنلاین، در این حادثه راننده اتوبوس حامل اولین گروه دانش آموزان عمره گزارایرانی (کاروان شهید فلاح عباسی استان گیلان) در مسیرمدینه منوره به مکه مکرمه در حالی که 110 کیلومتر سرعت داشته بعد از صحبت کردن با تلفن همراه خود از حال می‌رود و پشت فرمان سکته می‌کند و بعد از دقایقی فوت می‌کند.

به دنبال این اتفاق نادر با هوشیاری یکی از دانش آموزان به نام «مصطفی نباتی» که از خواب آلودگی و نامتعادل بودن حال راننده مطلع می‌شود و این مساله را بامربیان خود در میان می‌گذارد و پس از آن که راننده در اثر سکته بر زمین می‌افتد و اتوبوس با سرعت 110 کیلومتر در حال خروج از جاده و واژگونی قرار می‌گیرد یکی از مربیان فداکار به نام «کوروش شریف» و «عمران کرمی» رییس سازمان دانش آموزی استان گیلان با زحمت و تلاش فراوان و فداکاری جان سی دانش آموز را نجات می‌دهند.

در گفت وگویی که با این سه ناجی که جان 30 دانش آموز را نجات دادند و از وقوع یک حادثه تلخ جلوگیری کردند داشتیم با تمام احساس و وجود این کار را تنها یک «معجزه الهی و توجه حضرت ولیعصر (عج) » می‌دانستند و از این که آنها با همکاری هم این توانسته بودند این کار بزرگ را انجام دهند بسیار خوشحال بودند.

آنهامعتقدند خدا به دل پاک این بچه‌ها و دعای پدرومادرانشان نگاه کرد که این حادثه ختم به خیر شد زیرا اگر این حادثه اتفاق می‌افتاد دیگر جلوی عمره دانش آموزی گرفته می‌شد و خدا نخواست این اتفاق بیافتد و ازاین بابت نیز خوشحال و شاکریم.

moarabian 6 12 92(1)

در تصویر جمعی، نفر اول با کاور سفید آقای «کوروش شریف» مربی فداکار، نفر دوم آقای «عمران کرمی» رییس سازمان دانش آموزی استان گیلان و نفر سوم «مصطفی نباتی» دانش آموز فداکار.

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای حوادث
تازه های حوادث
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.