کدخبر:
134396
تاریخ انتشار:
۳ دی ۹۵
چاپ
چاپ
|
5 نظر
چاپ
دسته خبر
:

عضو شورای شهر رشت:

خزر: عضو شورای شهر رشت گفت: رفتگر ۴ ماه، ۵ ماه حقوق نمی گیرد… بچه یک کارگر شیر خشک ندارد، ۶ روز شیر خشک نداشته و نخورده است. مدیری شصت میلیون تومان برای خودش می گیرد؟ چه خبر است در شهرداری؟

به گزارش خزر به نقل از 8 دی، محمود باقری خطیبانی به برگزاری برنامه های هفته رشت که توسط شهرداری به کمیسیون فرهنگی شورا ارائه شده بود واکنش شدیدی نشان داد.

وی در جلسه صبح امروز کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر نسبت به برنامه های پیشنهاد شده از سوی شهرداری رشت برای برگزاری مراسم هفته رشت و جشن روز رشت شدیدا انتقاد کرد.

این عضو شورا در ابتدای سخنان خود گفت: روز رشت، روزی است که کارکنان حقوق های معوقه خود را بگیرند. روز رشت آن روزی است که حقوق و بیمه کارکنان پرداخت شود.

وی خاطر نشان کرد: شب چله کارگری گریه می کرد. کارمندی بیمه ندارد. آن وقت می خواهیم برای مراسم هفته رشت اینچنین هزینه کنیم؟

باقری افزود: سازمان فرهنگی هم بدهی های فراوانی دارد. چه معنی دارد میکروفون دستمان بگیریم و تشکر کنیم و جشن بگیریم؟ وقتی چند ماه چند ماه حقوق ها عقب مانده است از کدام جشن روز رشت می گویید؟

وی لحظاتی بعد در ادامه سخنان خود با تاکید بر دوری از کارهای عوام فریبانه تصریح کرد: بیایید حقوق و مزایای رفتگران و کارگران را بدهید.

محمود باقری در ادامه انتقادات خود با لحنی کنایه وار گفت: البته عنوان برنامه ها خوب است! دست آقای ثابت قدم درد نکند! بحث کوبیده بزرگ و کیک و کدو… این را برای اعضای شورا حتما زحمت بکشند بگذارند!

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: پوست دستان کارگران از سرما تکه تکه پاره شده است و حقوق نمی گیرند! شب چله چه چیزی برای زن و بچه شان میتوانستند بخرند؟ من بازنشسته، حقوق میگیرم و جای دیگر کار می کنم باز کم آوردم؛ کسی که ۶ ماه حقوق نگرفته است چه وضعی دارد؟

باقری خطیبانی با بیان اینکه برای گرامیداشت روز رشت ۲۰ عدد بنر بزنید گفت: ما دیگر روز رشت نداریم. ما ماتم و غم داریم. چهره ها بر افروخته است. فردی به خاطر نداشتن بیمه دو روز بچه اش را از بیمارستان نتوانسته است بگیرد اما… به خدا باید جواب این مردم و این شهر را بدهیم. اینجا نشستیم چطور می خواهیم جواب بدهیم؟

وی در ادامه اظهار داشت: کدام شهید به چنین برنامه هایی راضی است؟ رفتگر ۴ ماه، ۵ ماه حقوق نمی گیرد… بچه یک کارگر شیر خشک ندارد، ۶ روز شیر خشک نداشته و نخورده است. مدیری شصت میلیون تومان برای خودش می گیرد؟ چه خبر است در شهرداری؟

باقری ادامه داد: این چه طرح هایی است برای ما می آورید؟ به چند فروشگاه و چند نفر در رشت بدهکاریم؟ ۹ ماه حقوق مربیان ورزشی را نداده اید.

عضو شورای اسلامی شهر رشت خطاب به اعضای شورا گفت: من قصد ندارم دوباره به شورا بیایم اما آنها که قصد دارند بازهم حضور داشته باشند باید جواب کارکنان شهرداری را بدهند.

وی افزود: کارکنان شهرداری از ترس جرات حرف زدن ندارند. چون می دانند فردا کلاسشان تعطیل می شود! یک حراستی سید اولاد پیغمبر، یک نشستی با دو بسیجی و حزب اللهی داشته عزلش می کنند!

محمود باقری با بیان اینکه یک بازنشسته می آید در این شهر برای ما تصمیم می گیرد در ادامه گفت: پس ما در این شهر چه کاره ایم؟ گلوله خوردیم ترکش خوردیم حرف خوردیم از دوستان و از دشمنان خوردیم… سکوت می کنیم یکی بیاید برای ما تصمیم بگیرد و هر کاری کرد کرد؟ اینها چه برنامه ای است به ما می دهید؟

عضو شورای اسلامی شهر رشت در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: تا کی عوام فریبی؟ در این شورا در این چهار سال چه چیزی به دست آوردیم؟ من همه چیز از دست دادم. من ۳۵ سال در این نظام کار می کنم در این چهار سال سخت ترین روزهای زندگی من بود…

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود در اظهاراتی تند گفت: به ما می گویند کوتوله اید! ما رای مردم را داریم. چطور برخی به ما می گویند کوتوله؟ ما از دست مردم رای گرفتیم. ۱۵ نفر را کوتوله اعلام می کنند؟! این حرف ها را آن شهردار منطقه نگفته اینها زاییده فکر کسی است که همه ما را مدیریت می کند!

محمود باقری خطاب به علیرضا قانع گفت: شما چرا حرف نمی زنید؟ شما که مسئول روز رشت در سال گذشته بودید…

وی همچنین بیان کرد: به خدا جواب رفتگران را باید بدهیم جواب پاکبانان را باید بدهیم. مگر سه ماه چهار ماه حقوقشان چقدر است؟

عضو شورای اسلامی شهر رشت در پایان گفت: این حرف ها فایده ندارد… واقعا در این شورا نشستن حیف است… تا کی می خواهیم اینجور چیزها را… فیلم دیگران را… دختری با شال قرمز… شال چیه؟ … تو شهر کوچه پس کوچه این شهر درب و داغان است بعد ما سر مردم را (با این کارها) کلاه می گذاریم؟…

محمود باقری با اشاره به انحراف ۳۰۰ درصدی پیاده راه گفت: بعد از بررسی های شورا، می گویند انحراف نداریم.

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
محمدعلی
مثل جشن های 2500 ساله شاه ملعون...
11:18:45
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

شهروند
درود بی پایان به شما آقای باقری حرفهایتان رنگ بوی حرفهای امام (ره) را میدهد این پولها از کجا تامین میشود عوارض و و و و خلاف . که با تحت فشار و زدن بنر و و و و از مردم وصول شد تا (جشن) گرفته به مردم چی ثابت 📌یا کارگر چی را ببیند امثال شما که باید بمانید و از حقوق مردم دفاع کنید حرف از رفتن میزنید افسوس افسوس افسوس
20:14:11
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

اب
آفا جان یاد ت رفت با این هم باز هم شورا این روزها دنبال خرید سپیدرود است مردم هم باور کردند بخاطر ... انتخابات آینده نیست
22:9:39
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

شهرداری چی
حاج محمود فعلاً در شهرداری دور این خانم ها و این آقایان است فقط به این آقایان و خانم ها عرض کنم خدا نکند بازی برگردد نمیدونم می توانند یک نیروی عادی باشند یا نه وای از آن روزی که بازی برگردد وااای خیلی ها انتظار میکشند روز انتقام سر برسد فقط عرض کنم بچه حزب الهی ها و بسیجی های شهرداری هنوز انقلابی و پای آرمان های خود هستند. پای بیعتی که با شهدا ، امام و رهبری بستند هستند.
1:7:5
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

عابدی
آقای باقری:پیشنهاد 2 میلیارد تومانی شما برای کمک به سپیدرود چند ماه حقوق رفتگران وسایر کارگران زحمتکش شهرداری است؟
16:30:38
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.