کدخبر:
52818
تاریخ انتشار:
۲۰ مرداد ۹۷
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
نام نویسنده
:

استیضاح وزیرکاراستیضاح مجلس بود

رو چهارشنبه ۱۷مرداد ۹۷ یادآور یکشنبه ی سیاه ۱۵بهمن ۹۱ بود که دقیقا آن روز هم وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی دولت دهم توسط مجلس نهم استیضاح شد و از قضا استیضاح رای آورد و شیخ الاسلامی وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی از مسند وزارت خداحافظی کرد در آن روز رییس دولت نهم در دفاع از وزیر خود در پشت تریبون قرارگرفت و فیلم نامفهومی ازبرادر رییس مجلس پخش نمود که ایشان را به همدستی با بابک زنجانی متهم نمود وقوه قضاییه را زیرسوال برد و مجلس را به دخالت در امور اجرایی دولت متهم کرد روزی که در تاریخ مجلس شورای اسلامی به یکشنبه سیاه معروف شد.

اما این قصه ی پر غصه بعد از۶  سال این باردردولت دوازدهم و در مجلس دهم تکرارشد آن هم دقیقا در استیضاح وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی دولت تدبیر و امید؛ اما این بار بجای رییس دولت وزیر استیضاح شونده دست به افشاگری زد افشاگری از نمایندگانی که در ظاهر خود را مقید به اصول و اخلاق می دانند اما در باطن هیچ اعتقادی حتی به اصول اولیه انسانی نداشتند نماینده ای که برای به کرسی نشاندن رفقا بستگان وهم پیاله هایش پدر وزیر در آورده بود و از همه تلخ تر تقاضای درخواست حق السکوت چند صدمیلیونی از وزارتخانه ی کارگران بود. دراین روز باز هم داستان معروف بگم بگم ها داغ بود.

آنچه در جلسه استیضاح وزیر بیکارها بقول خودربیعی در مجلس گذشت بارها و بارها بایستی بازبینی شود چون از معدود صحنه هایی بود که نماینگر ماهیت واقعی سیستم فاسد بود. و‌ متاسفانه مهره های این سیستم فاسد تلفیقی از اصولگرایان و برخی استمرار طلبان بود فسادی که به صورت غده چرکین سرطانی در لایه های مختلف حکومت نفوذ کرده است.

در چهارشنبه سیاه ۹۷دقیقا به مانند۹۱ نمایندگان به استیضاح وزیر ای دادند و ربیعی هم از سکانداری وزارتخانه عریض و طویل کار تعاون و رفاه اجتماعی خداحافظی کرد.

ربیعی رفت و مانند ربیعی ها بارها توسط نمایندگان ملت استیضاح و رفته اند ولی آنچه برای مردم مانده است فساد سیستمی می باشد که متاسفانه بخش عظیمی ازان توسط وکلای ملت در خانه ی ملت بوجود آمده است که در استیضاح ۱۷مرداد۹۷بخشی از آن رونمایی و افشاگری شد.

استیضاح آن روز استیضاح خود مجلس بود که رای آورد وبرخی نمایندگان نشان دادند آنقدر پشتشان در ایجاد رانت اختلاس و.... گرم است که از«عبادها»هم نمی ترسند.
استیضاح وزیرکاراستیضاح مجلس بود
#استیضاح وزیرکاراستیضاح مجلس بود #بابک کاظمی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها
تازه ترین خبرها
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
52818 2