کدخبر:
53156
تاریخ انتشار:
۱۵ دی ۹۸
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
نام نویسنده
:

شهادت سردار سلیمانی مصداق بارز یک عملیات تروریستی از سوی امریکا بود

شکل گیری مجلس انقلابی از تکرار اشتباهات گذشته جلوگیری می کند، آمریکا پاسخی سخت دریافت خواهد کرد.

فرماندار اسبق رشت طی گفتگویی ضمن محکومیت اقدام امریکا در خصوص به شهادت رساندن سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: ترامپ بزرگترین قمار دوران ریاست جمهوری خود را انجام داد و از این لحظه ایالات متحده باید منتظر واکنشی سخت از سوی ایران باشد.

سید ولی اله عظمتی با تاکید بر اینکه این اقدام گستاخانه قطعا با پاسخی به موقع و قاطع از سوی جمهوری اسلامی ایران همراه خواهد بود، تصریح کرد: امریکا هیچگاه قابل اعتماد نبوده و هرچند امروز هم دیر است اما امیدوارم آنها که روزی دل به توافق با ترامپ و ایالات متحده خوش کرده بودند، اکنون به خودشان بیایند.

فرمانده اسبق سپاه رشت با بیان اینکه اقدام امریکا مصداق بارز یک عملیات تروریستی بود، خاطر نشان کرد: به شهادت رساندن یک مقام رسمی بلند پایه و نظامی، یک عملیات تروریستی به تمام معنا است که به خوبی نشان می دهد چه کسانی تروریست هستند و تصاویر منتشر شده از این حمله امریکا، پاسخی محکم به ادعای بی شرمانه آنها در خصوص تروریست خواندن سپاه و سند حقانیت ایران در مجامع بین المللی است.

سید ولی اله عظمتی در ادامه گفت: امریکا بداند سردار سلیمانی چهره ای کاریزماتیک برای ملت ایران بود و به همین علت از این پس با سردار سلیمانی های پرشماری مواجه خواهد بود و پاسخی که دریافت خواهد کرد، یقینا درس عبرتی برای سایر هم پیمانانش خواهد بود.

فرمانده اسبق سپاه رشت در پایان بر ضرورت شکل گیری مجلسی شجاع و انقلابی تاکید کرد و اظهار داشت: آنها که خواستار تصویب شدن لوایحی بودند که تامین کننده منافع کشورهایی بود که سرداران رشید سپاه را تروریست می خواندند باید امروز شرمسار باشند و با خود مرور کنند که این سرداران دلاور سپاه در خارج از مرزهای ایران برای دفاع از ناموس، جان، مال، عزت، شرف، دین و آرمان هایمان جان خود را کف دست هایشان گرفته اند. شکل گیری یک مجلس انقلابی می تواند از تکرار دوباره اشتباهات گذشته جلوگیری کند.
شهادت سردار سلیمانی مصداق بارز یک عملیات تروریستی از سوی امریکا بود
#شهادت #سردار سلیمانی


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
اینکار یعنی تخلف انتخاباتی وجانبداری از کاندیدا احتمالی خاص
جمعه، 20 دي 139823:45:58
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها
تازه ترین خبرها
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
53156 2