کدخبر:
53170
تاریخ انتشار:
۸ بهمن ۹۸
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
نام نویسنده
:

پول‌های کثیف در انتخابات‌ مجلس!

آن چیز که مقدم بر فساد باعث ناخشنودی و عدم اعتماد مردم در جامعه می گردد، بلبشوی نظام بوروکراسی دولتی است.

وقتی در رسانه ها مردم با عدم کنترل و فقدان برنامه و عدم اجرای منضبط راههای نظارت و دفاع از زندگی قانونی در اقتصاد و سیاست و فرهنگ، در تجارت و مسائل ارزی و مالی،در عمل بانک ها و بانکداری، در آزادی رانت خواری و لا ابالی گری تجاری در واردات و گمرکات،در عدم پشتیبانی از تولید و توسعه علمی و تکنولوژیک و اختراعات و اکتشافات ضروری روبرو می شوند با وجود این حجم تخلف اولین بدگمانی آن است که قشر ممتاز و در قدرت به نفع اش است که این بلبشو ادامه یابد.

دستهایی در کار است که فرایندهای قانونی به درستی صورت نگیرد، در حالی که می اندیشند مردم متوجه اهمال‌های عمدی و دستورات بالادستی‌هایی نیستند که از این بلبشو منتفع اند و از جیب مردم برای خود کیسه دوخته‌اند. حال اینکه پول‌های کثیف همین نیروهای فاسد، ضد ملی و ثروت اندوز است که متاسفانه در انتخابات تعیین کننده بوده و غوغا می‌کند! آنان که از راه ورشکست کردن تولید ملی و به جیب زدن دلارهای نفتی با واردات حرامخوارانه فربه شده‌اند، بخش کوچکی از منافع سرشاری که از طریق این بلبشوی اقتصادی ایجاد شده را خرج ورود وکلایی سرسپرده و فاقد تخصص به مجلس نموده که با رانت ایجاد شده در دولت نفوذ نموده تا توقعات آنها به خوبی برآورده شود و این بدان معناست به مردمی که در توانفرساترین سختی‌ها و شرایط تحمل مشکلات برای نیل به رشد ملی و استقلال داخلی تلاش نمودند خیانت می‌شود و علیه تولید و توسعه ایرانی، اقتصاد انگلی و نفتی و وارداتی و نظام ناعادلانه و نولیبرالی تداوم می یابد.
وظایف موکد نیروهای نظارت، کنترل دقیق منابع مالی کاندیداها و شفاف بودن مخارج انتخاباتی نامزدهاست . بدون پاکسازی و سالم‌سازی نظام اداره کشور و نفی فساد، شعارها شعاری پوچ و نقابی است برای تداوم فساد و بهره‌مندی قشر ممتاز و انواع تبعیضات و نفوذ مفسدان در مدیریت کلان کشور .پس برای رسیدن به جامعه ای سالم به تکالیف قانونی، اخلاقی، حرفه‌ای و شهروندی خود عمل کنیم.
پول‌های کثیف در انتخابات‌ مجلس!
# پول‌های کثیف # انتخابات‌ مجلس


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها
تازه ترین خبرها
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
53170 2