کدخبر:
53218
تاریخ انتشار:
۲۹ فروردین ۹۹
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
نام نویسنده
:

قلم ها و دوربین ها در کنار پزشکان و پرستاران

در شرایط بحرانی حال حاضر جهان که دنبال نمودن اخبار از طریق رسانه ها و شبکه های اجتماعی چند برابر شده است و کثرت اخبار و اطلاعات نقش بسزایی در اذهان عمومی دارد، نباید از زحمات خبرنگاران و عکاسان به عنوان یکی از اقشار جامعه که به رغم بحران ها در کشور از هیچ تلاشی در عرصه خبر و اطلاع رسانی دریغ نمی کنند، فارغ شد.

در این بین نکته حائز اهمیت، استفاده از رسانه هایی است که دارای سواد رسانه ای می باشند و در فرهنگ سازی جامعه موثرند زیرا سواد رسانه ای به افراد کمک می کند تا بتوانند اطلاعات دریافتی از رسانه ها را با نگاهی انتقادی دریافت نموده و هرگونه پیامی را باور نکنند.

بی شک نمی شود، نقش خطیر و ایثار اهالی رسانه، خبرنگاران، عکاسان و پیج های اطلاع رسانی فضای مجازی را در کنار پزشکان و پرستاران در این ایام سخت نادیده گرفت.

در این بین از متولیان امر چون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتظار می رود تا در شرایط های بحرانی کشور با اختصاص بودجه ای در خور توجه از زحمات این تلاشگران به نحو احسن قدردانی به عمل آورند.


در پایان جا دارد، براى سلامتی تمامی عزیزان رسانه ای که در این راه درگیر ویروس کرونا شدند، دعا و برای درگذشتگان این عرصه همچون سید عبدالله زاویه سر دبیر خبرگزاری فارس و روزنامه نگار با سابقه کشور که بر اثر ویروس کرونا در گذشتند، طلب آمرزش نماییم.
قلم ها و دوربین ها در کنار پزشکان و پرستاران
# سید پیام جعفری نیا #قلم ها و دوربین ها در کنار پزشکان و پرستاران


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدترین خبرها
تازه ترین خبرها
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
53218 2