کدخبر:
187947
تاریخ انتشار:
۲۴ شهریور ۹۶
چاپ
چاپ
|
3 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خزر: این تفکر که مدیر کشور می بایست ادم بدبخت و بیچاره باشد و فقط در مراسمات عزا شرکت کند تفکر پوسیده ای است.

به گزارش خزر، چندی پیش بود که انتشار تصاویری از جشن تولد نماینده رشت در فضای مجازی که با حضور جمعی از آشنایان و دوستانش برگزار شد، حواشی فراوانی را برانگیخت. علت اصلی آن هم این بوده که در کنار جشن تولد، جشن ۲ سالگی اینستاگرام نماینده رشت هم برگزار شده است.

در همین راستا، جعفرزاده با انتشار مطلبی در اینستاگرام خود نسبت به این حواشی، واکنش نشان داد. متن منتشر شده به شرح زیر است؛

با سلام بر همه دوستان و مردمی که به این پست سرزدند و مطالبی نوشتند البته با عرض پوزش از ان افرادی که مجبور شدیم بدلیل فحاشی و توهین کامنتشان را حذف کنیم ذکر چند نکته ضروری است،برای اینکه مردم در ریز برنامه ها و عملکرد شخص بنده قرار بگیرند از فضای مجازی و اینستاگرام استفاده می کنم.

–اگر عمری باقی باشد هر سال جشن سالروز اینستایم را جشن خواهم گرفت و دوستان اینستایی را دور هم جمع خواهم کرد.

-اصلا در جریان جشن تولد خودم نبودم و دوستان بدون اطلاع بنده کیکی هم برای تولدم گرفته بودند که بنظرم هیچ اشکالی نداشت.

-خوشحالم ریا کاری نمی کنم مسئله ای در زندگی من از مردم پنهان نیست در یک اتاق شیشه ای کار می کنم و تمام ابعاد زندگی ام را به تصویر می کشم تا مردم در جریان باشند.

-اگر اینگونه برخورد نمی شد مسئولین ما دو یا چند شخصیتی نمی شدند! اعتقاد دارم باید همیشه یک شخصیت زندگی کنم،همه نیاز به تفریح دارند این تفکر که مدیر کشور می بایست ادم بدبخت و بیچاره باشد و فقط در مراسمات عزا شرکت کند تفکر پوسیده ای است.

–فکر میکنم در اندازه خودم پای بند به ارزش های انقلابم و در این دور همی ساده هیچ اتفاقی نیفتاد و حتی دوستان به تفکیک جنسیتی در دوسالن مجزا فقط پذیرایی شدند،واقعا از همه دوستان خواهشمندم فضایی ایجاد کنید تا دروغ و ریا از این کشور رخت بندد و ما شفاف و صادقانه با هم زندگی کنیم.

-با برگزاری یک دور همی ساده کمتر از صد نفر شرکت کننده و پذیرایی شیرینی و میوه ساده هیچ آسیبی به جهان اسلام وارد نمی شود!

-مجددا از همه اظهار نظرها متشکرم و برای جشن سالروز سه سالگی اینستاگرامم که ١٢ سپتامبر ٢٠١٨ می باشد از همین امروز لحظه شماری میکنم.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
گروه اجتماعی
تفکیک جنسیتی نخاستیم جامعه ما چرا باید باشه از آدما خودخواه و دروغگو که به خاطر منافع کثیفشون دست به هزار کار میزنن از رحم و مروت و دوستی حرف می زنند اما عمل نمی کنند یک عده بی شرف که بجای محبت نوع دوستی کمک به مال مردم خوری رجوع می کنند و به راحتی حتی به ناموس مردم خیانت و تجاوز می کنند و روح و احساسات و روان مردم به بازی می گیرند و مورد تمسخر قرار می دهند این شد جامعه ما که مردم پست وبی احساس و دروغگو راست راست راه بروند هیچوقت نباید تو ایران ما آدمهای مظلوم ستمدیده وجود داشته باشه که متاسفانه میبینیم باید به داد اینا رسید برای همه تون متاسفیم
شنبه، 25 شهريور 13962:39:27
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

ص
آیا ارزش های انقلابی فقط حول تفکیک جنسیتی می چرخد؟! آیا انقلابی گری شامل صداقت، ساده زیستی، همراهی با مردم و مظلومان، پاکدستی، خدمت گذاری بی منت و چشم داشت و ... نمی شود؟ آیا فقط و فقط تفکیک جنسیتی؟ روز قیامت نزدیک است، جناب آقای جعفرزاده، اگر به خدا و قیامت اعتقاد دارید، اعمالتان را بستجید، ببینید کدام طرف ترازو سنگینی می کند. از وبسایت حامی او انتظار چاپ این کامنت نیست. موفق باشید. امید ما به خداست، امید شما به بنده او
جمعه، 24 شهريور 139618:50:7
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
میخوام بدونم تو اینستا جز فحش و بد بیراه اظهار نظر دیکری میبینی ؟ صد البته اره اونهم از کسانیکه دستمال یزدی قرمز بدست میگیرند برات و برق میندازن....
سه شنبه، 4 مهر 139621:42:37
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.