کدخبر:
187987
تاریخ انتشار:
۲۵ شهریور ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خزر: در قسمتی از این فایل صوتی، متکلم به طرف مقابل خود می گوید که شنیده است یکی از داوطلبین تصدی بر شهرداری به یک عضو شورا پیشنهاد رشوه 200 میلیونی را در ازای رای موافق داده که البته آن عضو شورا با این پیشنهاد مخالفت کرده است.

به گزارش خزر، امروز فایلی صوتی در فضای انتشار یافته که به اذعان منتشرکنندگان بخشی از مکالمه بین دو عضو شورای شهر یکی از شهرهای کوچک استان گیلان است. در این فایل صوتی تقریبا سی دقیقه ای، جملاتی رد و بدل می شود که حکایت از پیشنهاد رشوه 200 میلیونی یکی از گزینه های تصدی بر شهرداری به یک عضو شورا دارد که البته با مخالفت آن عضو شورا و دیگر اعضا روبرو می شود.

در قسمتی از این فایل صوتی، متکلم به طرف مقابل خود می گوید که از یک عضو شورا شنیده که یکی از کاندیداهای تصدی بر شهرداری پیشنهاد رشوه 200 میلیونی در ازای رای موافق داده است و آن عضو شورا هم ضمن مخالفت با این پیشنهاد، این موضوع را با وی(متکلم) در میان گذاشته است و وی هم در پاسخ گفته که چنین پولی خیر ندارد و نباید بر سر سفره زن و بچه آورده شود و نباید شهر را در قبال دریافت پول فروخت.

بی تردید تایید صحت و سقم یا ساختگی بودن این فایل صوتی در حوزه وظایف رسانه ها نبوده و می بایست توسط مراجع ذی ربط مورد رسیدگی قرار گیرد و تصمیمات لازم به فراخور درستی یا ساختگی بودن این فایل، اتخاذ گردد. اگرچه بازداشت یکی از مدیران استانی در روزهای گذشته، نه تنها سبب دلگرمی مردم شده بلکه نشان از هوشیاری نهادهای نظارتی استان در برخورد با تخلفات مالی دارد و بیانگر این موضوع است که هیچ حاشیه امنی برای مدیران در صورت تخلف وجود نخواهد داشت.

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
دست پیمان درد نکند که چنین فضایی را برای افشاگری ایجاد نمود .اما در باره این فایل صوتی بنظرم بیشتر ساختگی بود یعنی فقط این دو نفر مکالمه میکردند؟ وضوح مکالمه بسیار زیاد بود یعنی طرف گوشی را نزدیک به دهان گرفته چون اگر توی جیب بود با توجه به تردد خورد روها اینگونه صوت تشکیل نمیشد. در هر حال با موبایل یکی از این دو نفر صورت گرفت. اما سوال ؟ گیرم که اتفاقی طرف صدای خودش را پر میکند آنوقت چه کسی از گوشیش نشر میدهد؟ برای خودش پپسی باز کرد
سه شنبه، 28 شهريور 139615:7:23
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.