کدخبر:
188019
تاریخ انتشار:
۲۷ شهریور ۹۶
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خزر: در پایان به شورای عالی اصلاح طلبان یا مجمع مشورتی یا هر شورا و مجمع دیگری از بدنه اصلاحات پیشنهاد می شود پیش از آن که گزینه های خود را برای تصدی بر مسئولیت های سیاسی ارائه کرده و در آستانه انتخابات اقدام به تهیه لیست نماید، نظر تمامی وابستگان به جریان اصلاح طلبی را جویا شود!

به گزارش خزر، مدت زمان زیادی از انتخابات شورا و شکست لیست امید در این انتخابات در رشت نمی گذرد. شکستی که به اذعان بسیاری از صاحب نظران تنها علتش فشارهای فراوان برخی نام داران جریان اصلاحات برای تحمیل گزینه های خود به لیست امید، بود.

با این همه، باز هم صدای واحدی از تریبون اصلاح طلبان زخم خورده از فشار و انشقاق در انتخابات شورا، به گوش نمی رسد. در حالی که اصلاح طلبان 4 گزینه را به عنوان گزینه های مورد حمایت خود برای تصدی بر استانداری گیلان معرفی و از قضا بر روی هادی حق شناس به عنوان یکی از این گزینه های حاضر در این لیست تعصب ویژه ای به خرج می دهند، فرهام زاهد، برادر فیاض زاهد و عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان ساز دیگری را کوک می کند و در بیانیه حزبش نه تنها نامی از حق شناس نمی آورد بلکه از کیوان محمدی حمایت می کند و علت آن را هم ملاحضات واقع گرایانه می داند. پربیراه نیست اگر بگوییم گناه حمایت از محمدی، جرمش در نظر اصلاح طلبان و رسانه هایشان حتی از عدم حمایت از حق شناس هم بیشتر است و مجازاتش سنگین تر.

در پایان به شورای عالی اصلاح طلبان یا مجمع مشورتی یا هر شورا و مجمع دیگری از بدنه اصلاحات پیشنهاد می شود پیش از آن که گزینه های خود را برای تصدی بر مسئولیت های سیاسی ارائه کرده و در آستانه انتخابات اقدام به تهیه لیست نماید، نظر تمامی وابستگان به جریان اصلاح طلبی را جویا شود.

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
ugtkg
مهم اینه که استاندار اصولگرا نباشه که هیچکدوم ازین عزیزان هم نیستند.علی برکت اله
دوشنبه، 27 شهريور 139620:58:7
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
اقایان سهم خواهی پدر مملکت را دراورده است اگر بحث سهم خواهی نیست بهترین گزینه اقای علیزاده واقاس الماسی است درگیلان شاخص ترین افراد اینها هستند وعملکردشان مصداق این مدعاست اگر منظور افرادتوانمندولایق وبومی مدنظر باشد واگر هم غیر بومی مدنظراست اقا تابش استاندار اسبق است که ازاین دونفر نیز توانش بیشتر است اقایان انهاییکه درزیر ورقه امضا کردندوبدنبال این 4 نفر هستند قیم مردم نیستند والله اگردرمجلس کاندید شوند مردم انهارا باتوجه به سابقه شان انتخاب نمیکنند چه بسا استاندار شوند پدر گیلان راباسهم خواهی دراوردید وتمام خانوارها بیکار شدند وبچه هایتا ن همه دارای پست مدیریت هستند مردم اگر چهره شما را نبینند خوشحالترند بگذارید مردم خوش باشند اگر پیرو امام هستی که فرمود کسی که توان خدمت بیش از شما را دارد خودتان کنار بکشید وبگذارید انها وارد شوند مردم میداننددرذات شما چیست وثروت شما از انقلاب چقدر است بیش از ان مردم را عذاب ندهید
سه شنبه، 28 شهريور 13969:11:14
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.