کدخبر:
188134
تاریخ انتشار:
۲ مهر ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

خزر: از آن جایی که ایشان قبلا کارمند حراست شهرداری بودند، دوستان ما صلاح دیدند که نیازی نیست ایشان بیایند و برنامه های خودشان را ارائه کنند!

به گزارش خزر، هفته گذشته و پس از کش و قوس های فراوان، شهرداری توتکابن سکاندار خود را شناخت. توتکابن اگرچه شهری کوچک است اما حواشی انتخاب شهردارش با شهرداری کلانشهرها برابری می کرده است. از تلاش دهیار نمونه استان به عنوان جوانترین گزینه برای تصدی بر شهرداری این شهر تا انتشار تصاویری از کباب خوری برخی از اعضای شورای این شهر کوچک در یکی از رستوران های شهر رشت.

در همین راستا امیری نیا، رئیس شورای شهر توتکابن، در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین با تشریح روند انتخاب شهردار این شهر، گفت: انتخاب شهردار هفته گذشته صورت گرفت و آقای رسولی هم با چهار رای به عنوان شهردار معرفی شد.

رئیس شورای شهر توتکابن با بیان اینکه تنها غایب جلسه انتخاب شهردار، آقای رشیدی بوده است، گفت: ایشان معتقد بودند که می بایست نیروی بومی توتکابنی برای شهرداری انتخاب شود.

امیری نیا با بیان اینکه 45 روز از زمان انتخاب شهردار گذشته بود، گفت: گزینه های مختلفی برای شهرداری معرفی شدند و دوستان ما آمدند و راهکارهای خود را ارائه کردند، متاسفانه تا روز آخری که ما می خواستیم انتخاب شهردار را انجام دهیم، یک توتکابنی خود را کاندید نکرده بود. شخص آقای رشیدی حدود یکی، دو هفته قبل از انتخاب شهردار گفتند که دیگر گزینه ای قبول نکنید که تعداد گزینه ها بالا برود. روز آخر اما گفتند که تعدادی از توتکابنی ها جزو گزینه ها اضافه شوند در حالی که خودشان مصوب کردند که دیگر کسی به عنوان گزینه مطرح نشوند. حال چگونه می شود که برخی افراد اضافه شوند که بنده کاملا در جریان هستم که برخی از آنان روحشان هم خبر ندارد!

وی با بیان اینکه آقای رسولی نیا پیشتر کارمند حراست بوده اند، اغلب دوستان برنامه های ایشان را می شناختند، گفت: دوستان ما صلاح دیدند که نیازی نیست ایشان بیایند و برنامه های خودشان را ارائه کنند!

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.