کدخبر:
188765
تاریخ انتشار:
۶ آبان ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در بازدید از غرفه خزرآنلاین؛

خزرآنلاین رسانه ای تاثیرگزار و جریان ساز است

خزر: معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ساخت غرفه بومی و سنتی گیلان در نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال، اذعان داشت: اشاره به فرهنگ و سنن استان گیلان در کنار حضور در نمایشگاه مطبوعات کاری بسیار زیبا، خلاقانه و نسبت به سایر غرفه های حاضر در نمایشگاه فضایی متفاوت و مطلوبی می باشد.

به گزارش خزر، حسین انتظامی، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از غرفه پایگاه خبری تحلیلی خزرآنلاین در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال تهران گفت: در فرآیند صدور مجوز نگاهی فراسیاسی داشته ایم. نگاه دولت یازدهم در خصوص رسانه های استانی بسیار مثبت بوده و می بایست حمایت های بیشتری از رسانه های استانی و مستقل صورت گیرد.

http://s8.picofile.com/file/8310283334/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B2%DB%B8_%DB%B1%DB%B7_%DB%B2%DB%B3_%DB%B3%DB%B0.jpg

انتظامی با اشاره به افزایش تعداد رسانه ها و بخصوص رسانه های خصوصی از آغاز بکار دولت یازدهم و ادامه این روند در آغاز دولت دوازدهم، ادامه داد: دولت تمام تلاش خود را برای استقلال رسانه ها و آزادی بیان اندیشه و تفکر را در فضای رسانه ای صورت می دهد.

http://s9.picofile.com/file/8310283384/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B2%DB%B8_%DB%B1%DB%B7_%DB%B2%DB%B2_%DB%B5%DB%B4.jpg

معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ساخت غرفه بومی و سنتی گیلان در نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال، اذعان داشت: اشاره به فرهنگ و سنن استان گیلان در کنار حضور در نمایشگاه مطبوعات کاری بسیار زیبا، خلاقانه و نسبت به سایر غرفه های حاضر در نمایشگاه فضایی متفاوت و مطلوبی می باشد.

http://s9.picofile.com/file/8310283300/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B2%DB%B8_%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B2%DB%B5.jpg

وی در پایان با اشاره به تاثیرگذاری رسانه های استانی و اعتماد مردم نسبت به این رسانه ها، خزرآنلاین را از رسانه های استانی تاثیرگذار و جریان ساز دانست و گفت: حضور این پایگاه خبری تحلیلی را برای سومین سال متوالی به عنوان تنها نماینده گیلان در این نمایشگاه با طراحی غرفه ای زیبا و با اصالت گیلانی نشان از اهتمام و جدیت این رسانه می باشد.
خزرآنلاین رسانه ای تاثیرگزار و جریان ساز است
#حسین انتظامی #معاونت مطبوعاتی ارشاد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای علمی فرهنگی
تازه های علمی فرهنگی
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
188765 1