کدخبر:
188765
تاریخ انتشار:
۶ آبان ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در بازدید از غرفه خزرآنلاین؛

خزرآنلاین رسانه ای تاثیرگزار و جریان ساز است

خزر: معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ساخت غرفه بومی و سنتی گیلان در نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال، اذعان داشت: اشاره به فرهنگ و سنن استان گیلان در کنار حضور در نمایشگاه مطبوعات کاری بسیار زیبا، خلاقانه و نسبت به سایر غرفه های حاضر در نمایشگاه فضایی متفاوت و مطلوبی می باشد.

به گزارش خزر، حسین انتظامی، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از غرفه پایگاه خبری تحلیلی خزرآنلاین در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال تهران گفت: در فرآیند صدور مجوز نگاهی فراسیاسی داشته ایم. نگاه دولت یازدهم در خصوص رسانه های استانی بسیار مثبت بوده و می بایست حمایت های بیشتری از رسانه های استانی و مستقل صورت گیرد.

http://s8.picofile.com/file/8310283334/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B2%DB%B8_%DB%B1%DB%B7_%DB%B2%DB%B3_%DB%B3%DB%B0.jpg

انتظامی با اشاره به افزایش تعداد رسانه ها و بخصوص رسانه های خصوصی از آغاز بکار دولت یازدهم و ادامه این روند در آغاز دولت دوازدهم، ادامه داد: دولت تمام تلاش خود را برای استقلال رسانه ها و آزادی بیان اندیشه و تفکر را در فضای رسانه ای صورت می دهد.

http://s9.picofile.com/file/8310283384/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B2%DB%B8_%DB%B1%DB%B7_%DB%B2%DB%B2_%DB%B5%DB%B4.jpg

معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ساخت غرفه بومی و سنتی گیلان در نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال، اذعان داشت: اشاره به فرهنگ و سنن استان گیلان در کنار حضور در نمایشگاه مطبوعات کاری بسیار زیبا، خلاقانه و نسبت به سایر غرفه های حاضر در نمایشگاه فضایی متفاوت و مطلوبی می باشد.

http://s9.picofile.com/file/8310283300/photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B2%DB%B8_%DB%B1%DB%B7_%DB%B1%DB%B0_%DB%B2%DB%B5.jpg

وی در پایان با اشاره به تاثیرگذاری رسانه های استانی و اعتماد مردم نسبت به این رسانه ها، خزرآنلاین را از رسانه های استانی تاثیرگذار و جریان ساز دانست و گفت: حضور این پایگاه خبری تحلیلی را برای سومین سال متوالی به عنوان تنها نماینده گیلان در این نمایشگاه با طراحی غرفه ای زیبا و با اصالت گیلانی نشان از اهتمام و جدیت این رسانه می باشد.
خزرآنلاین رسانه ای تاثیرگزار و جریان ساز است
#حسین انتظامی #معاونت مطبوعاتی ارشاد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای علمی فرهنگی
تازه های علمی فرهنگی
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
188765 1