کدخبر:
188817
تاریخ انتشار:
۹ آبان ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

جریمه ۶۶ میلیارد ریالی متخلفان اقتصادی در گیلان

خزر: طی هفت ماه گذشته ، ۱۱ هزار و ۳۷۸ فقره پرونده به شعبه های تعزیرات استان ارسال شد که ۱۱ هزار و ۳۷۱ فقره پرونده رسیدگی و مختومه شد.

به گزارش خزر، رضا قشلاقی افزود: طی هفت ماه گذشته ، ۱۱ هزار و ۳۷۸ فقره پرونده به شعبه های تعزیرات استان ارسال شد که ۱۱ هزار و ۳۷۱ فقره پرونده رسیدگی و مختومه شد.

وی با یادآوری اینکه با رسیدگی به این پرونده ها ، متخلفان به پرداخت ۶۶ میلیارد و ۶۳۴ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند، افزود: علاوه بر این حریمه نقدی؛ تعطیلی واحدها، امحای مواد غذایی فاسد، توقیف کالاهای قاچاق از دیگر محکومیت های متخلفان بوده است.

به گفته قشلاقی؛ این تخلفات در سه بخش کالاو خدمات ، قاچاق کالاو ارز و بهداشت و درمان بوده است.

وی میزان جریمه طی هفت ماه گذشته را به تفکیک در بخش قاچاق کالا و ارز افزون بر ۴۰ میلیارد ریال ، بخش بهداشت و درمان چهار میلیارد و ۱۲۸ میلیون ریال و کالاو خدمات را ۲۲ میلیارد ریال عنوان کرد.

وی گفت: افزایش ورودی پرونده ها در بخش قاچاق کالا و ارز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۱ درصد افزایش، دارو و درمان ۳۷ درصد افزایش و کالا و خدمات یک درصد کاهش داشته است.

قشلاقی در ادامه به دو مورد تخلف پزشکی در استان اشاره و بیان کرد: پرستاری که در یکی از بیمارستان های اقدام به کارهای دندانپزشکی می کرد و دکترای شیلات که اقدام به عمل هایی همچون لیزر درمانی و ساکشن می کرد، دو تخلفی است که به تازگی در استان کشف و برای آنها پرونده تشکیل شده که هنوز برای شعب استان ارسال نشده است.

مدیرکل تعزیرات گیلان هشدار داد که با افرادی که بدون مجوز تخصصی اقدام به انجام کارهای پزشکی می کنند، بدون تسامح برخورد خواهد شد. /ایرنا
جریمه ۶۶ میلیارد ریالی متخلفان اقتصادی در گیلان
#رضا قشلاقی مدیرکل تعزیرات گیلان #جریمه ۶۶ میلیارد ریالی متخلفان اقتصادی در گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
188817 1