کدخبر:
188837
تاریخ انتشار:
۱۰ آبان ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

گلایه مندی مدیر کاروانسرای شاه عباسی گیلان از بی توجهی مسئولان/ تامین امنیت مالی یک سرمایه گذار در استان به عهده ی چه کسی است؟

خزر: بنده یک رستوران دار نیستم بلکه امانت دار یک میراث ملی هستم اما بسیاری از مسئولین با پوزخند به درخواست های بنده در این راستا پاسخ داده اند.

به گزارش خزر، علیرضا رهنما: تیر ماه امسال بود که مدیر کاوانسرای شاه عباسی در گفتگو با خبرنگاران نسبت به عدم حمایت مسئولین و عدم دریافت مطالبات خود در ساخت این کاروانسرا انتقادات زیادی را مطرح کرد. با گذشت حدود ۴ ماه بعد از آن رخداد وی در نشست خبری دیگری بر عدم تحقق مسائل گذشته تاکید کرد و از مسئولین جدید دولتی استان گیلان درخواست کمک کرد.

حسینعلی سامانی با تاکید بر مشکلات حل نشده و کم لطفی مسئولین در این رابطه اذعان داشت:با توجه به گفته های بنده در گذشته و در میان گذاشتن معضلات به وجود آمده در نحوه سرمایه گذاری،تاسیس و بهره برداری و به خصوص وصول مطالبات و بازگشت سرمایه از این مجموعه تاریخی با رسانه ها و مدیران ارشد شهر رشت و استان گیلان،کماکان هیچ گونه واکنش عملی به جز چند مورد صورت نگرفته است.

وی همچنین با بیان اینکه مسئولین اگر بخواهند خود می توانند از نزدیک مشکلات و سختی های یک مجموعه ی این چنینی را مشاهده کنند اظهار داشت:شعاراصلی ما این است که تامین امنیت مالی یک سرمایه گذار در استان به عهده ی چه کسی است ؟ کدام مسئول استانی پاسخگوی مطالبات مالی و معنوی ما در این رابطه می باشد ؟ این در حالی است که استاندار سابق و به خصوص فعلی گیلان به کرّات بر سرمایه گذاری و اشتغال زایی و انجام امور فرهنگی تاکید بسیار داشته اند اما مسئولین نه تنها کمک حال ما نبودند بلکه توجهی به حل مشکلات عدیده ی ما نیز نداشته و گویی ما را فراموش کرده اند !

سامانی در ادامه با اشاره به این مهم که بنده یک رستوران دار نیستم بلکه امانت دار یک میراث ملی هستم اما بسیاری از مسئولین با پوزخند به درخواست های بنده در این راستا پاسخ داده اند گفت:چگونه است بسیاری افراد در مجاورت همین کاروانسرا،دکه ای احداث نموده اند و از شانه ی خاکی این مسیر استفاده می کنند اما کسی از کارشناسان و مسئولان برای بازرسی از این موضوع پیش قدم نیستند اما نه تنها کسی به درخواست های ما جهت نصب تابلوها بین راهی و بنر ها توجهی نمی کند بلکه به صورت خودجوش تابلو های نصب شده از طرف خود ما نیز برچیده می شود.

حسینعلی سامانی با یادآور شدن سخنان و قول هایی که استاندار سابق گیلان در زمان افتتاح و بازدیدهای متعدد از این مجموعه در راستای توسعه و اعتلای این مجموعه تاریخی و فرهنگی و حمایت از سرمایه گذاران به ایشان داده بودند که هیچ کدام صورت عملی به خود نگرفت ادامه داد:انتظار می رود استاندار جدید گیلان آقای دکتر سالاری بر خلاف روال پیشین،به سرمایه گذاران وعلی الخصوص ابنیه های تاریخی نگاه ویژه های داشته باشند.همچنین در قبال دلسردی های به وجود آمده در بحث اشتغال زایی و بازگشت سرمایه ی سرمایه گذار در مقایسه با استان های دیگر توجه خاص و رویکرد عاملانه ای صورت گیرد.

وی با اشاره به نقش اصلی شخص مدیر کل میراث فرهنگی استان گیلان در مشارکت سامانی در این پروژه اظهار داشت:در ابتدا علیزاده مشوق اصلی بنده برای آغاز و بهره برداری این پروژه تاریخی و فرهنگی بودند اما رفته رفته نگاه ایشان تغییر کرد و ما مورد کم لطفی میراث فرهنگی استان گیلان واقع شدیم.

در آخر مدیر مجموعه کاروانسرای شاه عباسی با تشکر از امیر حسین علوی رئیس شورای شهر رشت برای همکاری های صورت گرفته جهت نصب تابلوها و بنر های تبلیغاتی در سطح شهر رشت و همچنین آقای اکبرزاده و آقای فرضی پور از بنیاد مسکن گیلان، جهت سنگ فرش محوطه مجموعه اظهار داشت:با وجود بدقولی ها و کم لطفی های مسئولین به این مجموعه، اما مجموعه شاه عباسی از طرح های توسعه خود پا پس نخواهد کشید و در جهت پیشرفت و اشاعه ی فرهنگ غنی استان گیلان و رفاه اجتماعی واشتغال زایی،به تلاش های خود ادامه خواهد داد. /گیل خبر
گلایه مندی مدیر کاروانسرای شاه عباسی گیلان از بی توجهی مسئولان/ تامین امنیت مالی یک سرمایه گذار در استان به عهده ی چه کسی است؟
#علیرضا رهنما مدیر کاوانسرای شاه عباسی #تامین امنیت مالی یک سرمایه گذار در استان به عهده ی چه کسی است ؟ / استاندار گیلان به سرمایه گذاران نگاه ویژه داشته باشد


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای علمی فرهنگی
تازه های علمی فرهنگی
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
188837 1