کدخبر:
188856
تاریخ انتشار:
۱۲ آبان ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

در پی ادعای عجیب بقایی و وکیلش؛

جعفرزاده ایمن آبادی سند تبرئه از شکایت بقایی را منتشر کرد

خزر: حمید بقایی در مطلبی در کانال تلگرامی دولت بهار و کانال تلگرامی شخصی خود در خصوص اظهارات غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مردم رشت مبنی بر تبرئه شدن از  شکایت بقایی از وی موضوع تبرئه شدن نماینده رشت را کذب خوانده است .

به گزارش خزر به نقل از خانه ملت، حمید بقایی در مطلبی در کانال تلگرامی دولت بهار و کانال تلگرامی شخصی خود در خصوص اظهارات غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مردم رشت مبنی بر تبرئه شدن از  شکایت بقایی از وی موضوع تبرئه شدن نماینده رشت را کذب خوانده است.

در پی طرح این موضوع جعفرزاده ایمن آبادی مشخصات سند قرار نهایی دادسرا – شعبه ۴ بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه تهران- به شماره قرار  ۹۵۰۹۹۷۲۶۸۷۴۰۰۴۱ و تاریخ تنظیم ۱۰/۸/۱۳۹۵ و شماره پرونده ۹۵۰۹۹۸۲۶۸۷۴۰۰۱۹۶ و شماره بایگانی شعبه به قرار ۹۵۰۲۱۶ را تشریح کرد.
 
بر اساس این سند، شکایت آقای سیدعلی اصغر حسینی فرزند سید نعمت اله به وکالت حمید بقایی معاون رئیس جمهور دولت دهم علیه غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی ، نماینده مجلس شورای اسلامی در شعبه ۴ بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه تهران مورد بررسی قرار گرفت و برای متهم – جعفرزاده ایمن آبادی- قرار منع تعقیب صادر شد.
جعفرزاده ایمن آبادی در این خصوص به خانه ملت گفت:آقای بقایی عنوان کرده است که شکایت کردیم اما شکایت ما رسیدگی نشد در حالی که شکایت ایشان در دو بار مورد بررسی قرار گرفت و در هر دو مرحله اینجانب تبرئه شدم.
 
وی ادامه داد: یکی از شکایات ایشان به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بود که مجلس در این هیات موضوع را بررسی کرد و حکم به عدم تخلف بنده داد و مورد دیگر در دادگاه بود که مشخصات سند قرار نهایی مبنی بر تبرئه ارائه شده است.
 
این نماینده مجلس در خصوص ادبیات و تهدیدات بقایی درباره لزوم انتشار اسناد تخلف بقایی در صورت در دست داشتن آن نیز شفاف کرد: به این دلیل که موارد اتهامی ذکر شده در پرونده در دست بررسی و در حال طی روند قضایی است و لو دادن موارد اتهامی خلاف قوانین جاریه کشور است تا زمان صدور رای نمی توان این اسناد را رسانه ای کرد اما کلیه این اسناد در اختیار نهادهای قضایی و در حال بررسی و رسیدگی است.
جعفرزاده ایمن آبادی سند تبرئه از شکایت بقایی را منتشر کرد
#خزرآنلاین جعفرزاده ایمن آبادی سند تبرئه از شکایت بقایی را منتشر کرد #نماینده مردم رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
188856 1