کدخبر:
188980
تاریخ انتشار:
۲۰ آبان ۹۶
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

نقش نمایندگان گیلان در راه آهنی که افتتاح نمی شود!

خزر: از نماینده رودسر باید پرسید شما به عنوان یک نماینده گیلان، تاکنون چند تذکر در این باره به وزیر راه و شهرسازی، رئیس جمهور یا سایر مسئولان مرتبط داده اید و با استفاده از جایگاه نمایندگی خود چه قدمی برای هر چه سریعتر شدن افتتاح این پروژه برداشته اید؟

به گزارش خزر، در سفر دکتر نوبخت به گیلان، زمان جدیدی برای شنیدن سوت قطار در گیلان وعده داده شد. سال 1397.

گویا تمام مشکلات اتمام این پروژه به یک پل ختم شده است و سایر زیرساخت ها اجرا و اگر این پل نیم ساخته، تمام شود، قطار به ایستگاه گیلان خواهد رسید. با این حال تعویق چندین باره زمان افتتاح راه آهن و تواریخ مختلفی که هر بار از سوی مسئولان مختلف استانی و کشوری عنوان شده است، باعث شده تا حتی به افتتاح آن در سال 97 هم به دیده شک نگریست.

با این حال دامنه بدقولی ها، تنها به دولت و دولتمردان ختم می شود؟ به عبارت دیگر، چرا هیچ کس به نقش نمایندگان در این میان اشاره ای نمی کند؟ وقتی یک پروژه عمرانی دولتی به هر دلیلی هم که باشد اعم از نبود بودجه یا کم کاری پیمانکاران و نالایقی مدیران، به ثمر نمی نشیند، این نمایندگان هستند که باید با اهرم های نظارتی خود از بالاترین مسئول دولتی حتی شخص رئیس جمهور بخواهند تا جوابگوی این کم کاری باشد. متاسفانه در گیلان، معدود نمایندگانی هم که نارضایتی خود را نسبت به این خلف وعده چندباره اعلام کرده اند، به اعتراضی گذرا بسنده کرده و نیازی به استفاده از اهرم های قانونی و نظارتی خود ندیدند!

عباسی نماینده رودسر هم از آن دست نمایندگانی است که در طول دوران نمایندگی اش، شاید اظهاراتش (نه انتقاداتش) در خصوص شنیده شدن سوت قطار در گیلان و خلف وعده چندین باره دولت در این خصوص، از انگشتان یک دست هم تجاوز نکند! با این حال او در خصوص وعده نوبخت مبنی بر آغاز به کار خط ریلی گیلان در سال 97، می گوید: نوبخت حتما اطلاعاتی دارد که این را می گوید!

از نماینده رودسر باید پرسید شما به عنوان نماینده گیلان در خصوص مهمترین پروژه عمرانی استان که بی تردید مردم حوزه انتخابیه تان هم از نعمات آن بهره مند خواهند بود، چقدر از این موضوع اطلاع دارید؟ اصلا می دانید این پلی که گویا تمام مشکل کار است، در کجای مسیر واقع است؟ شما به عنوان یک نماینده گیلان، تاکنون چند تذکر در این باره به وزیر راه و شهرسازی، رئیس جمهور یا سایر مسئولان داده اید؟ خزر آمادگی  انشتار اسناد هر نوع فعالیت شما که در راستای افتتاح سریعتر این پروژه عمرانی بوده است، دارد تا مردم گیلان و حوزه انتخابیه تان ثمره اعتماد به شما را ببینند.

هدف به هیچ عنوان دفاع از عملکرد دولت در خصوص افتتاح این پروژه عمرانی نیست. نگارنده بر کم کاری های صورت گرفته معترف و معتقد است در حالی که همسایه شرقی مان قریب به یک قرن است که ار نعمت وجود راه آهن بهره مند است، تعویق چند باره افتتاح و ناتوانی در اتمام یک پل برای دولت تدبیر و امید، نقطه شعفی بزرگ محسوب می شود. با این حال از نمایندگانی همچون عباسی باید پرسید شما تا کنون جز ابراز نارضایتی از این وضعیت که آن هم انگشت شمار بوده است، برای اتمام این پروژه ملی چه کرده اید؟
نقش نمایندگان گیلان در راه آهنی که افتتاح نمی شود!
#اسدلله عباسی #نماینده رودسر #راه آهن رشت قزوین


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
dpfjb
این اقای کوچکی نژاد کجاست حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يکشنبه، 21 آبان 13969:51:29
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
دوست عزیز اولا که مشکل مردم گیلان در سوت قطار ختم نمیشود که بگوییم با آمدن قطار همه مشکلات ما را بار قطار خواهیم کرد و راحت میشویم .پایتخت نشینان اگر چاره داشتند همین قطار راهم از گیلان رد نمیکردند. مشکلات گیلان بر میگردد به پیشنه قدیم از اول هم روی گیلان حساب باز نمیکردند و بدترین مدیران را برای گیلان انتخاب میکنند شما یک سر انگشتی بیایید بین گیلان و دیگر استانها در طول این چهل سال یک آمار پیشرفت از هر نظر بگیرید و ببیند رتبه گیلان چندم است آقای سخنگوی دولت ! قطار تو تو حلق من ؛ تو بیا شهر صنعتی ما را احیا کن من برات صدتا سوت میخرم بجای سوت قطار! مبنای این استان درامد کشاورزیست؟ کو کشاورزی ؟ آیا جز همین برنج نصف و نیمه سنتی کاشت که انهم با واردات کمرش رو شکستید حرفی برای گفتن داریم ؟ آیا مسولینی که بیشترش را شما گماشتی جز خرابکاری کار مثبتی هم انجام داده اند؟ هرگز اصفهان یکی از این مسولینی که برای ما میپسندند اجازه ورود نمیدهند .تعفن فساد مدیریتی توی این استان توسط مدیران و نمایندگانش بیداد میکند آنوقت چه انتظار از نماینده رودسر باید داشت ؟ وقتی مردم ناشناخته یکی رو پرت میکنند وسط مجلس شورای اسلامی انگار کسی رقص بلد نیست بزور بفرستند وسط یک مجلس عروسی! گیلان از نظر رسانه اطلاع رسانی دوم است ... کدام خبرها ؟خبرهای دسته بندی شده ؟ خبرهاییکه باید گفته شود یا میخواهید شنیده شود؟ اگر خبری که باید گفته شود ،شاهد خیلی دگرگونیها باید باشیم؛ ولی چیزی هم بنام سانسور وجود دارد که برای خودش حاکمیست؟!
يکشنبه، 21 آبان 13961:11:31
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
188980 1