کدخبر:
188981
تاریخ انتشار:
۲۰ آبان ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

آیا کمیسیون فرهنگی شورا تسلیم فشارهای خارجی خواهد شد؟!

خزر: این فرد که چندی پیش توانسته بود در مدت زمانی کوتاه خود را با حمایت یکی از اعضای وقت شورا بعنوان معاون سازمانی در شهرداری تعرفه نماید، در تلاش است تا کرسی مدیرعاملی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری را به دست آورد.

به گزارش خزر، شنیده ها حکایت از آن دارد که گزینه بعدی مدیرعاملی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت ممکن است یک گزینه خارجی مامور به شهرداری باشد! گفته می شود یکی از مدیران میانی خارج از بدنه شهرداری این روزها به شدت در تلاش است تا خود را به عنوان مدیرعامل بعدی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت تعرفه نماید.

این فرد که چندی پیش توانسته بود در مدت زمانی کوتاه خود را با حمایت یکی از اعضای وقت شورا بعنوان معاون سازمانی در شهرداری تعرفه نماید، در تلاش است تا کرسی مدیرعاملی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری را به دست آورد.

نکته قابل تامل آن که انتخاب این فرد به عنوان مدیرعامل بعدی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت، آن هم در شرایطی که مدیرعامل فعلی عملکرد خوب و قابل قبولی از خود به جا گذاشته است و شهرداری رشت نیروهای کارآمد فراوانی در بدنه خود دارد، نوعی دهن کجی به توانایی های پرسنل جوان شهرداری خواهد بود.
آیا کمیسیون فرهنگی شورا تسلیم فشارهای خارجی خواهد شد؟!
#کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت #شهرداری رشت


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
188981 1