کدخبر:
188999
تاریخ انتشار:
۲۲ آبان ۹۶
چاپ
چاپ
|
1 نظر
چاپ
دسته خبر
:

پس از نامه سرپرست سابق شهرداری رشت به خود؛

این بار پیام تبریک برادر به برادر!

خزر: فارغ از اینکه پاک سازی تالاب عینک از گیاه مهاجم سنبل آبی واقعا توسط پدافند غیرعامل صورت گرفته یا نهادهای مردمی و غیردولتی، نکته جالب در پیام تبریک مدیرکل انتقال خون استان گیلان به مدیرکل پدافند غیرعامل گیلان به عبارتی در پیام تبریک برادر به برادر نهفته است!

به گزارش خزر، دو هفته قبل بود که امیر مرادی، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گیلان به عنوان مدیر نمونه انتخاب شد. انتخابی که البته بنا به آن چه در وب سایت پدافند غیرعامل گیلان آمده است مرهون اقدامات بسیار عملگرایانه مرادی همچون پاک سازی تالاب عینک از گیاه مهاجم سنبل آبی و نابودی مگس زیتون باغ های رودبار بوده است! (اینجا را بخوانید)

فارغ از اینکه پاک سازی تالاب عینک از گیاه مهاجم سنبل آبی واقعا توسط پدافند غیرعامل صورت گرفته یا نهادهای مردمی و غیردولتی، نکته جالب در پیام تبریک مدیرکل انتقال خون استان گیلان به مدیرکل پدافند غیرعامل گیلان به عبارتی در پیام تبریک برادر به برادر نهفته است! چرا که احمد مرادی، مدیرکل انتقال خون گیلان برادر امیر مرادی، مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گیلان می باشد و به عبارت دیگر احمد مرادی در پیام تبریکی به امیر مرادی این موفقیت را به وی تبریک گفته است! البته موفقیت مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گیلان وقتی بیشتر به چشم می آید که مدیری غیر از برادر به وی این موفقیت را تبریک بگوید!

 

 
این بار پیام تبریک برادر به برادر!
#امیر مرادی #احمد مرادی #انتقال خون گیلان #پدافند غیر عامل گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بابک
چه عجب !!!!! چه چیزها که آدم نمیشنوه!!!!!! سنبل آبی رو که شهرداری منطقه چهار با سمن سرزمین ایده ال و سبزکاران پاکسازی کرد!!!!!! آها ایشون تماشا میکردند و لذت می بردند. اوف روزگار !!!!!اوف
دوشنبه، 22 آبان 139618:50:14
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
188999 1