کدخبر:
189024
تاریخ انتشار:
۲۴ آبان ۹۶
چاپ
چاپ
|
2 نظر
چاپ
دسته خبر
:

نوبخت واردات برنج را با اظهارات خود توجیه می‌کند/ آمارهای واهی سخنگوی دولت دروغ محض است!

خزر: یکی باید بیاید به ما بگوید که چه کسی این آمار را به نوبخت ارائه کرده، چون ما بالاتر از وزیر کشاورزی کسی را نداریم اما وقتی سخنگوی دولت این اظهارات را بیان می‌کند، ما چه توقعی باید داشته باشیم؟

به گزارش خزر، محمدصادق حسنی امروز در گفت‌وگویی در واکنش به اظهارات اخیر محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت در رابطه با برنج اظهار کرد: نوبخت شخصیتی گیلانی است و چهار دوره نماینده من در مجلس شورای اسلامی بوده اما در رابطه با برنج آمارهای اشتباه می‌دهد.

وی با اشاره به کسری برنج یک‌میلیون تنی اعلام‌شده از سوی سخنگوی دولت و بابیان اینکه باید دید چه کسی نوبخت را توجیه کرده تا وی این‌گونه توجیه شده و اظهار و نظر می‌کند، افزود: من در کمیسیون کشاورزی و در رسانه ملی به‌عنوان کارشناس و متخصص در حوزه برنج بارها اعلام کرده‌ام که نهایت مصرف سالانه برنج در ایران 3 میلیون تن است و دو میلیون و 400 هزار تن هم تولید برنج داریم و تمام کسری ما نهایتاً به 500 هزار تن می‌رسد. 

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با دروغ محض خواندن اظهارت نوبخت گفت: یکی باید بیاید به ما بگوید که چه کسی این آمار را به نوبخت ارائه کرده، چون ما بالاتر از وزیر کشاورزی کسی را نداریم اما وقتی سخنگوی دولت این اظهارات را بیان می‌کند، ما چه توقعی باید داشته باشیم؟

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی اختلاف یک‌میلیون تن با 500 هزار تن را بسیار زیاد توصیف نمود و خاطرنشان کرد: آماری که وزارت جهاد کشاورزی در رابطه با برنج دارد کسری 500 هزار تنی است اما چرا سخنگوی دولت در اخبار باید اعلام کند ما یک‌میلیون تن کسری برنج داریم.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه نوبخت واردات برنج را با اظهارات خود توجیه می‌کند، گفت: نوبخت به‌عنوان سخنگوی دولت 500 هزار تن در آمار دادن اشتباه می‌کند و در چنین مواقعی من به‌عنوان نماینده مردم رشت از چه کسی باید انتظار داشته باشم؟

حسنی با تاکید بر اینکه فقط آمارهای بی‌خود واردات و رانت شنیده می‌شود، گفت: آمارهای واهی که از سوی سخنگوی دولت داده می‌شود دروغ محض است./فارس
نوبخت واردات برنج را با اظهارات خود توجیه می‌کند/ آمارهای واهی سخنگوی دولت دروغ محض است!
#نماینده رشت محمدصادق حسنی #عضو مجمع نمایندگان گیلان


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
نظرات خوانندگان
بی نام
نوبخت اولین بارش نیست که به گیلانیان خیانت و به پایتخت نشینان خدمت میکند.یکی از نمونه هاش دلالی فروش کارخانه الکتریک به فائزه رفسنجانی در زمان خصوصی سازی در واقع جنایت کرد و ماجرایش مفصل است....
چهارشنبه، 24 آبان 139615:18:59
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

بی نام
اقای حسنی دست مریزاد ما هم میدانیم درافتتاحیه راهن رشت وقزوین تاریخ افتتاح ازایشان بارها شنیده شده اما خبری نیست تو که روستا زاده وازسیر تا پیاز درد کشاورز را میدانید بعنوان عضو کمیسیون کشاورزی چرا موضوع را بانمایندگان شمالی درمجلس مطرح نمیکنید واز اهرم نظارتی خودتان استفاده نمیکنید وسکوت شما درمقابل وزرا بدبختی کشاورزان را درپی خواهد داشت ومیدانید نوبخت در فراخور رفع مشکلات هر اقلیم دم ازکمک رسانی وبهبود وامارهای غلط میدهد بعنوان مثال شاخص ترین اقلامی که میتواند درتورم نقش داشته باشد مسکن است ومیدانی درزمان اقای روحانی تولید مسکن دررکود کامل است ودرجز شاخص ها منظور نمیگردد وایشان نرخ تورم را8.5درصد اعلام میکند
چهارشنبه، 24 آبان 139615:57:3
مخالفمموافقم
پاسخ به اين اظهار نظر
پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند
نام*
پست الکترونیک
وبلاگ

پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای سیاست
تازه های سیاست
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189024 1