کدخبر:
189069
تاریخ انتشار:
۲۷ آبان ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تردد خودروها در پیاده راه ضابطه‌مند شود/ حذف سیستم انبوه بر در رشت عمدی است

خزر: نائب رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت گفت: اخیراً شاهد افزایش تردد خودروهای شخصی در پیاده راه فرهنگی رشت هستیم و این موضوع باید ضابطه‌مند شود.

به گزارش خزر و به نقل از فارس، رضا رسولی اظهار کرد: پیاده راه فرهنگی رشت با اهداف مشخص اجرایی شد و افزایش عبور و مرور خودروها در آن با اهداف تعیین‌شده مغایرت دارد.

وی افزود: اگر قرار باشد که خودروها این‌گونه آزادانه در پیاده راه تردد کنند بنابراین احداث پیاده راه چه ضرورتی می‌تواند داشته باشد.

نائب رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت با اشاره به راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک گفت: تجهیزات موردنیاز راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک فراهم‌شده و امیدوارم با گرفتن کد گذرواژه توسط ناجا هر چه سریع‌تر شاهد راه‌اندازی و بهره‌برداری از آن باشیم.

رسولی با ابراز تأسف از حذف سیستم انبوه بر در طرح جامع ترافیک رشت بیان کرد: مدیر واحد مطالعات ترافیک شهرداری رشت در این خصوص کم‌کاری نموده و این اشتباه موجب شد که تا ده سال آینده امتیاز داشتن انبوه بر شامل تراموا و...از رشت گرفته شود.

وی تصریح کرد: احساس می‌کنم اقداماتی که منجر به حذف سیستم انبوه بر رشت تا ده سال آینده شده است عمدی است و امیدوارم این موضوع به‌طورجدی بررسی و پاسخ قانع‌کننده‌ای از سوی واحد مذکور داده شود.
تردد خودروها در پیاده راه ضابطه‌مند شود/ حذف سیستم انبوه بر در رشت عمدی است
#رضا رسولی #کمیسیون حمل و نقل و ترافیک


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربیینده ترین عناوین
پربحث ترین عناوین
آخرین خبرها
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
189069 1