کدخبر:
189069
تاریخ انتشار:
۲۷ آبان ۹۶
چاپ
چاپ
|
0 نظر
چاپ
دسته خبر
:

تردد خودروها در پیاده راه ضابطه‌مند شود/ حذف سیستم انبوه بر در رشت عمدی است

خزر: نائب رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت گفت: اخیراً شاهد افزایش تردد خودروهای شخصی در پیاده راه فرهنگی رشت هستیم و این موضوع باید ضابطه‌مند شود.

به گزارش خزر و به نقل از فارس، رضا رسولی اظهار کرد: پیاده راه فرهنگی رشت با اهداف مشخص اجرایی شد و افزایش عبور و مرور خودروها در آن با اهداف تعیین‌شده مغایرت دارد.

وی افزود: اگر قرار باشد که خودروها این‌گونه آزادانه در پیاده راه تردد کنند بنابراین احداث پیاده راه چه ضرورتی می‌تواند داشته باشد.

نائب رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای رشت با اشاره به راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک گفت: تجهیزات موردنیاز راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک فراهم‌شده و امیدوارم با گرفتن کد گذرواژه توسط ناجا هر چه سریع‌تر شاهد راه‌اندازی و بهره‌برداری از آن باشیم.

رسولی با ابراز تأسف از حذف سیستم انبوه بر در طرح جامع ترافیک رشت بیان کرد: مدیر واحد مطالعات ترافیک شهرداری رشت در این خصوص کم‌کاری نموده و این اشتباه موجب شد که تا ده سال آینده امتیاز داشتن انبوه بر شامل تراموا و...از رشت گرفته شود.

وی تصریح کرد: احساس می‌کنم اقداماتی که منجر به حذف سیستم انبوه بر رشت تا ده سال آینده شده است عمدی است و امیدوارم این موضوع به‌طورجدی بررسی و پاسخ قانع‌کننده‌ای از سوی واحد مذکور داده شود.
تردد خودروها در پیاده راه ضابطه‌مند شود/ حذف سیستم انبوه بر در رشت عمدی است
#رضا رسولی #کمیسیون حمل و نقل و ترافیک


مطالب مرتبط

پاسخ دهید
نشانی پست الکترونیک شما محفوظ خواهد ماند - وارد کردن نام، پست الکترونیک و وبلاگ اختیاری است

 
نام
پست الکترونیک
وبلاگ
پربازدیدهای اجتماعي
تازه های اجتماعي
پربحث ترین ها

کليه حقوق اين سايت متعلق به وبسايت خبري-تحليلي خزرآنلاین مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.